Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Między wierszami online - opis filmu, obsada, zwiastun, fabuła. Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Pisarz u szczytu swojego literackiego sukcesu odkrywa, że przyjdzie mu zapłacić wysoką cenę za kradzież cudzej pracy. Co się dzieje, kiedy prawda kryje się między wierszami? 

Rok produkcji: 2012 
Oryginalny tytuł: The Words 
Gatunek: Dramat 
Produkcja: USA 
Reżyseria: Brian Klugman / Lee Sternthal 
Scenariusz: Brian Klugman / Lee Sternthal 

 

 

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Komediodramat, który opowiada historię młodego i charyzmatycznego pisarza Rory’ego Jansena, którego celem życiowym jest osiągnięcie sukcesu na rynku literackim. Ten pojawia się niespodziewanie. Oto najnowsza powieść, która sygnowana jest jego nazwiskiem, osiąga ogromny sukces. Staje się bestsellerem, który chętnie czytają wszyscy. Jego dzieło jest ulubioną książką czytelników, a krytycy zachwycają się wszystkimi słowami i konstrukcjami zdań. Podoba im się mądrość, świeżość i przesłanie. Jansen staje się prawdziwym celebrytą, ale prawda o jego dziele kryje się w głęboko, głęboko między wierszami. Jaką cenę przyjdzie mu zapłacić za… kradzież? 

Zobacz inne filmy z Bradleyem Cooperem takie jak "Narodziny gwiazdy", "Jestem Bogiem" oraz "Poradnik pozytywnego myslenia". 


Zwiastun 

Obsada

Bradley Cooper - Rory Jansen 
Jeremy Irons - Starzec 
Zoe Saldana - Dora Jansen 
Dennis Quaid - Clay Hammond 
Olivia Wilde - Daniella 
Ben Barnes - Młodzieniec 
John Hannah - Richard Ford 
J.K. Simmons - Pan Jansen 
Zeljko Ivanek - Joseph Cutler 

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO