Kim jest?

Olivia Wilde - Trzynastka z Dr House'a. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

flickr.com

Olivia Wilde jest najbardziej znana ze swojej roli w serialu "Dr House", gdzie wcielała się w Remy "Trzynastkę" Hadley. Grała jednak też w takich produkcjach jak "Tron: Dziedzictwo". Obecnie głośno jest o niej nie ze względu na jej role, ale na... związekz Harrym Stylesem. 

Wszystko o: Olivia Wilde 

Pełne imię i nazwisko: Olivia Jane Cockburn 
Data i miejsce urodzenia: 10 marca 1984, Nowy Jork 
Zawód: aktorka, reżyserka, producentka filmowa 
Partner: Tao Ruspoli (2003-2011; rozwód), Jason Sudeikis (2011-2020; rozstanie), Harry Styles
Dzieci: Otis Alexander (2014), Daisy Josephine (2016)
Wzrost: ok. 170 cm 
Waga: ok. 52 kg
Instagram: @oliviawilde

Wczesne lata 

Urodziła się w Nowym Jorku. Jej matka była wydawcą i dziennikarką, a ojciec dziennikarzem. Ma starszą siostrę Chloe i młodszego brata Charlesa. O byciu aktorką marzyła od dziecka. Jej pseudonim artystyczny wywodzi się od nazwiska irlandzkiego autora Oscara Wilde'a. 


Kariera 

Przed kamerami stanęła pierwszy raz do serialu "Skin". Później zagrała w komedii "Dziewczyna z sąsiedztwa", ale tak naprawdę wielką sławę przyniosła jej rola w serialu "Dr House". Występowała na okładkach wielu magazynów, wyreżyserowała kilka teledysków, a jej wielkim debiutem reżyserskim była komedia "Szkoła melanżu". 

Życie prywatne 

W 2003 roku wyszła za włoskiego księcia Tao Ruspoliego, ale rozwiedli się w 2011 roku. Od 2011 do 2020 roku była w związku z aktorem i komikiem Jasonem Sudeikisem, z którym ma dwójkę dzieci: syna Otisa Alexandra i córkę Daisy Josephine. Wiele osób żyje jej związkiem z Harrym Stylesem, który ponoć oświadczył się jej w 2021 roku podczas wyjazdu do Włoch. 
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO