Kto ją zastąpi?

"Przyjaciółki": zmiany w obsadzie. Kto zagra Hanię, córkę Ingi Gruszewskiej? Zaskoczenie!

Już niebawem wrzesień, a to oznacza powrót wielu seriali, między innymi „Przyjaciółek”. Jak się okazuje - w 16. sezonie będzie sporo zmian. Przede wszystkim poznamy nową Hanię, czyli córkę Ingi Gruszewskiej. U boku Małgorzaty Sochy nie będzie można dłużej podziwiać Poli Figurskiej. Skąd takie zmiany w obsadzie? Nie mniejszym zaskoczeniem będzie dla was informacja kto zastąpi Figurską w tej roli! 

 

Materiały promocyjne serialu

Zmiany w „Przyjaciółkach” 

Do tej pory w 15. sezonach córkę Ingi Gruszewskiej grała Pola Figurska. Jak się okazuje - aktorka postanowiła opuścić serial, ponieważ ma inne plany na siebie. Postanowiono więc, że Hania drastycznie zmieni wizerunek, a na miejscu Poli zobaczymy Alicję Wieniawę. Oczywiście nazwisko nie jest przypadkowe, ponieważ jest to młodsza siostra Julii Wieniawy. 

Alicja Wieniawa-Narkiewicz w magazynie „Flesz” opowiedziała, że została bardzo miło powitana na planie: 

Małgosia Socha dba, żebym czuła się na planie komfortowo, często też udziela mi aktorskich rad. To bardzo pomocne

Chociaż młodsza siostra Wieniawy ma za sobą już występy w kilku innych polskich serialach, to to będzie jej wielka aktorska szansa. W końcu „Przyjaciółki” to jeden z najczęściej oglądanych seriali Polsatu. 

Jak młoda Wieniawa sprawdzi się w roli wyrodnej córki Ingi? Na pewno nie będzie to łatwa rola. A może… Hania spokornieje? Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO