Kiedy spodziewać się premiery?

Dwie kolejne powieści Igora Brejdyganta trafią na ekrany. Co zobaczymy po "Szadzi"?

Kojarzycie serialSzadź”? To hit, który powstał na podstawie powieści Igora Brejdyganta, który możecie oglądać na platformie Player.pl. Jak się okazuje - Sony Pictures Television pracuje nad serialową adaptacją kolejnych dwóch powieści Brejdyganta. Mowa o książkach „Rysa” i „Układ”. Będzie to kryminalna produkcja do współpracy przy której dołączyła stacja Polsat. 

 

AKPA

Brejdygant na ekranach 

Książka „Rysa” to połączenie kryminału z thrillerem psychologicznym. Monika Brzozowska to policjantka, która pracuje w warszawskim wydziale zabójstwa. Na co dzień jednak większym zagrożeniem są dla niej dręczące ją lęki. Kobieta, w miarę prowadzenia dochodzenia w sprawie serii morderstw, zaczyna trafiać na tropy, które prowadzą… prosto do niej samej. Cierpiąca na zaniki pamięci policjantka zostaje wplątana w niebezpieczną grę, która zmusi ją do walki ze swoimi demonami. Kontynuacją historii komisarz Brzozowskiej jest thriller polityczny „Układ”. 

 


Kogo będzie można zobaczyć w obsadzie? To bardzo popularne nazwiska. Między innymi Julia Kijowska, Maciej Zakościelny, Janusz Chabior, Dawid Ogrodnik czy Zbigniew Zamachowski. Za produkcję będą odpowiedzialny reżyserzy Maciej Migas, Łukasz Kośmicki i Leszek Dawid. Scenarzystą będzie Igor Brejdygant, a drugim scenarzystą - Bartosz Janiszewski. 

Zdjęcia do serialu ruszyły w lipcu. Póki co nie jest znana jeszcze premiera produkcji. 

Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO