Zobacz trailer!

"Lucyfer" - co wiemy o 5. sezonie serialu? Premiera, odcinki, zwiastun

Już za chwilę, bo 21 sierpnia, na Netflixie pojawi się 5. sezon „Lucyfera”. A dokładniej, sezon 5A. Postanowiliśmy więc, że przedstawimy to, co wiadomo już o 5 sezonie serialu. Zanim jeszcze pojawił się kolejny sezon - „Lucyfer” znajdował się na 10 miejscu w rankingu najpopularniejszych produkcji ostatnich czasów na platformie Netflix. Domyślamy się, że kiedy pojawi się już nowy sezon - szybko trafi na podium, jeśli nie na pierwsze miejsce. Więc co wiemy o Lucyferze? 

Premiera i ilość odcinków 

5. sezon „Lucyfera” pojawi się na Netflixie w piątek 21 sierpnia. Zapewne, jak poprzednio, serial pojawi się w całości na platformie. Nowe odcinki będą jednak dłuższe niż poprzednie - teraz będą liczyć od 50 do 60 minut. Ten sezon będzie składał się z 16 odcinków, z czego obecnie dostaniemy jedynie 8. Showrunnerzy jakiś czas temu ujawnili na platformie Twitter tytuły wszystkich odcinków. Teraz będziemy mieli okazję zobaczyć, kolejno: „Really Sad Devil Guy”, „Lucifer! Lucifer! Lucifer!”, „!Diablo!”, „It Never Ends Well for the Chicken”, „Detective Amenadiel”, “BluBallz”, “Our Mojo” I “Spoiler Alert” (finał sezonu 5A). 

 

Materiały promocyjne serialu

Zwiastun 5 sezonu. Co zobaczymy w serialu? 

„Lucyfer” to jeden z seriali, który został dotknięty pandemią koronawirusa. Dlatego póki co nie nakręcono finału 5. sezonu. Na razie nie ma również daty powrotu ekipy na plan. Wiadomo jednak, że finał tego sezonu musiał zostać zmieniony, ponieważ w międzyczasie… zamówiono 6. sezon!

Netflix pokazał pełen trailer 5. sezonu „Lucyfer”, gdzie widać coś zaskakującego - na ziemię zstępuje Michael, brat bliźniak Lucyfera. Pojawi się również Bóg! Powrócą znane nam postaci - Ewa oraz matka Diabła aka Charlotte Richards. Oprócz tego obsada nie zmieniła się drastycznie. Będzie można również oglądać więcej piekła. Netflix swój sezon promuje słowami: 

Oszałamiający sezon, w którym stawki są jeszcze większe niż zwykle. Sekrety zostaną ujawnione, ulubione postacie umrą, a na koniec otrzymamy odpowiedź na pytanie: będą razem czy nie będą?

 


Podano, że powstanie 6. sezon serialu. I będzie to ostatni sezon, który zakończy serial. Na razie nie wiadomo, kiedy się pojawi ani ile będzie odcinków. Można zakładać, że będzie to za rok. Może półtora.  

Czekacie na powrót diabła na Netflix


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO