Zwiastun wkrótce

Znani piłkarze w nowym filmie Patryka Vegi Bad Boy [WIDEO]. Pełen zwiastun już po świętach.

Patryk Vega to kontrowersyjny reżyser, którego filmy cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością. Od jakiegoś czasu wiemy, że pracuje on nad produkcją, której tematyką będzie polska piłka nożna. W sieci pojawiła się niedawno zapowiedź zwiastuna (na całość będziemy musieli poczekać do 27 grudnia), w której zobaczyć możemy kilka znanych twarzy. Emocje wzbudziła zwłaszcza obecność zawodowych piłkarzy – Sławomira Peszki i Kamila Grosickiego.

YouTube

Przypomnijmy, że Sławomir Peszko reprezentuje obecnie barwy Lechii Gdańsk – nie dawno został także ambasadorem finału Ligi Europy, który odbędzie się na tamtejszym stadionie. Grosicki na co dzień reprezentuje barwy Hull City – klubu z zaplecza angielskiej ekstraklasy.

„Bad Boy” - data premiery

Data premiery filmu nie jest jeszcze dokładnie znana. Krótką zapowiedź zwiastuna opublikował w sieci Patryk Vega. Nie dowiadujemy się jednak z niej zbyt wiele – na dłuższy materiał musimy poczekać do 27 grudnia. Wiadomo jedynie, że produkcja będzie nosić tytuł „Bad Boy” i zadebiutuje na ekranach kin w 2020 roku. W filmie zagrają między innymi: Zbigniew Zamachowski, Andrzej Grabowski i Antoni Królikowski. Jaką rolę w produkcji odegrają piłkarze? Prawdopodobnie przekonamy się wkrótce.

Sprawdź też filmy online !


2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO