Szokujące zabójstwo w Słupsku

Przywiązał mu telewizor do szyi i wypchnął z okna - Szokujące zabójstwo w Słupsku

Tragiczne wydarzenia rozegrały się w Słupsku – tamtejsza prokuratura właśnie wniosła do sądu akt oskarżenia przeciwko 42-letniemu Piotrowi O. Mężczyzna podejrzany jest o zabójstwo swojego znajomego Jacka B. Szokują okoliczności zdarzenia – sprawca miał przywiązać swojej ofierze do szyi telewizor i wypchnąć ją z okna. Jacek B. zmarł w wyniku odniesionych obrażeń dzień później. Głos w sprawie zaprał rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Słupsku.

Do dramatu doszło w jednym ze Słupskich hoteli. W jednym z pokoi na 3. piętrze Piotr O. (42 l.) i Jacek B. (45 l.) spożywali alkohol. Towarzyszyła im także kobieta. W wyniku kłótni doszło między nimi szarpaniny, w wyniku której Jacek B. został dotkliwie pobity.

Okoliczności zabójstwa

Wówczas 42-latek przywiązał do szyi starszego kolegi telewizor i wypchnął go z okna. Powodem ich agresji była prawdopodobnie rywalizacja o towarzyszącą im kobietę. Piotr O. zbiegł z miejsca zdarzenia kradzionym samochodem – w jego organizmie podczas prowadzenia auta było około 1,5 promila alkoholu. Piotr O. przyznaje się jedynie do prowadzenia auta pod wpływem alkoholu. Głos w sprawie zabrał Paweł Wnuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Słupsku:

Wobec Piotra O. w dalszym ciągu stosowany jest środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Dotychczas nie był karany sądownie. Za zarzucaną mu zbrodnię zabójstwa grozi mu kara od 8 lat pozbawienia wolności, kara 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności; za popełnienie pozostałych przestępstw grożą mu kary do 2 oraz do 5 lat pozbawienia wolności.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO