Niemiec ma dość!

Ikona Bayernu na wylocie z klubu – Niemiec ma dość!

Coraz większe niezadowolenie ze swojej sytuacji w Bayernie Monachium odczuwa jedna z żywych legend klubu - Thomas Müller. O sytuacji i przemyśleniach utytułowanego Niemca informuje „Bild”. Przypomnijmy, że Müller jest Mistrzem Świata z 2010 roku (został wówczas także królem strzelców całej imprezy), ośmiokrotnym mistrzem Niemiec, pięciokrotnym zdobywcą Pucharu Niemiec i jednokrotnym triumfatorem Ligi Mistrzów – wszystkie trofea zdobył właśnie w barwach Bawarskiego klubu, z którym związany jest od 2000 roku. 

Utytułowany zawodnik od kilku spotkań nie znalazł się w wyjściowej jedenastce swojego zespołu. Niko Kovač zdaje się nie widzieć go w swojej układance – tym bardziej, że na pozycji Niemca występować może sprowadzony niedawno Brazylijczyk– Coutinho.

Thomas Müller odejdzie z klubu?

Wszystko wskazuje na to, że Niemiec będzie występował tylko w razie nagłego urazu któregoś z kolegów bądź innej wymuszonej zmiany składu. 30-latek według dziennikarzy jest niezadowolony z obecnej sytuacji i chciałby grać więcej. W artykule znajdziemy fragment: 

Mueller jest w Bayernie od dziesiątego roku życia. Trudno znaleźć drugiego zawodnika, który lepiej wiedziałby, co właściwie znaczy hasło klubu: Mia san Mia. Wydawało się, że zawodnik będzie w Monachium już zawsze, tymczasem teraz zanosi się na rozstanie.

Trudno nie zgodzić się z tymi słowami – przypomnijmy, że utytułowany zawodnik wyceniany jest przez portal Transfermarkt na 35 milionów euro. 


2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO