Ciężki sprzęt w akcji!

Gry rolnicze i traktory online – najlepsze gry z samochodami. Ranking najlepszych gier rolniczych

Agrokultura to twoja natura? Co w duszy gra fanom wsi? Oczywiście klekot silnika diesla w traktorze. Jeśli uwielbiasz wiejskie klimaty, a twój ulubiony samochód to Ursus c60 to trafiłeś idealnie. Zasiądź za sterami najlepszych rolniczych maszyn i dopasuj akcesoria, którymi będziesz wykonywał swoją pracę. Podczep pług i zaoraj pole, na którym widzisz w przyszłości plony. Jaki jest kolejny krok? Oczywiście bronowanie! Zmień doczepkę i wyrównaj coś przeorał. Kiedy już to zrobisz zabierz się za zasiewy. Przemyśl to dobrze, nie każda roślina wyrośnie na każdym polu. Przemyśl jakie są zapotrzebowania rynku i dokonaj mądrego wyboru. Kiedy już wiesz co siać, przystąp do pracy. Podłącz nowoczesny siewnik i ruszaj w pole! Cały dzień pracy za tobą. Co dalej?

Najpopularniejsze gry z traktorami i ciągnikami

Pozostało już tylko nawadnianie, ale nie będziesz przecież chodził z konewką. Zarobione na sprzedaży zeszłorocznych plonów pieniądze przeznacz na wybudowanie automatycznego systemu nawadniającego. Nie pozwól by twoje siewy poszły na marne. Opracuj nowoczesną technologię uprawy i powiększaj swoje plony. Powiększ swój park maszynowy i najmuj nowych pracowników, by twoje traktory pracowały bezustannie i zarabiały na twój sukces. Uważasz, że nawet traktor może być wyjątkowy? Świetnie!
Wybierz swój ulubiony model i spersonalizuj go pod siebie by nawet w ciężkiej pracy wyróżniać się na tle innych maszyn. Poniżej znajdziecie cztery produkcje rolnicze, które warto sprawdzić.

Najlepsze gry rolnicze z ciągnikami i farmą 

1. Farming Simulator 19
2. Professional Farmer: Cattle and Crops
3. Polska farma 2020
4. Stardew Valley

 

Fotografia poglądowaKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO