Co wydarzy się w produkcji?

Spider-Man 3 - jest zapowiedź filmu! Poznaliśmy już tytuł nowego filmu Marvela!

Marvel Studios i Sony Pictures nareszcie postanowiły zaspokoić nieco ciekawości fanów Spider-Mana. W sieci pojawił się pierwszy teaser filmu. Zdradzono również jego tytuł i tym razem jest to tytuł w 100% prawdziwy. Przypomnijmy - jakiś czas temu wszyscy aktorzy, którzy pojawiają się w 3. części wrzucili fragmenty z filmu na swoje media społecznościowe i każdy z nich podpisał swój film innym tytułem. Ale czekanie się opłaciło i teraz fani już wiedzą, jak naprawdę będzie nazywała się nowa część przygód człowieka-pająka. 

Spider-Man - zapowiedź filmu i prawdziwy tytuł 

Na filmie, który pojawił się na Twitterze widzimy jak odtwórca głównej roli, Tom Holland, wychodzi z gabinetu reżyseria serii i przekazuje aktorom - Zendayi i Batalonowi - że ten znowu dał im fikcyjne nazwy filmu. Koledzy z planu nie są zaskoczeni i uświadamają Hollanda, że to przez niego - to on bowiem zespojlerował poprzedni tytuł filmu. Bohaterowie idą i rozmawiają, i nagle... Pojawia się tablica, rozlega się motyw muzyczny kojarzony ze Spidermanem, a oczom widzów ukazuje się prawdziwy tytuł filmu - "Spider-Man: No Way Home". 

Materiały promocyjne filmu

Sama zapowiedź nie zdradza praktycznie niczego, co dotyczy samej fabuły, ale dla fanów zapewne wystarczy informacja jaki będzie nowy tytuł filmu o przygodach Spidermana. 

Oficjalny tytuł może również zdradzać w którą stronę poszli twórcy filmu. Jednak, biorąc pod uwagę dwie pierwsze części, w których również było słowo "home" w tytule i można je było odczytywać wielorako, nie należy nastawiać się na nic pewnego w 200%. 

Nie ma jednak co spekulować - należy poczekać na zwiastun filmu, ale nie wiadomo, kiedy ten się pojawi. Wiadomo jednak, że w filmie wystąpią Tom Holland, Zendaya i Jacob Batalon, a obok nich - Jamie Foxx czy Benedict Cumberbatch. Film trafi do kin 17 grudnia 2021 roku. Na zwiastun jest więc jeszcze trochę czasu... Na razie wszyscy muszą zadowolić się tą zapowiedzią: Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO