Coś dla miłośników mobilnego grania

Najlepsze gry na Androida – ranking 10 najciekawszych i najczęściej pobiernaych produkcji na telefony

Gry to dziś jedna z najpopularniejszych form rozrywki. Oczywiście najpopularniejsze są produkcje przeznaczone na komputery czy konsole – nie sposób jednak nie zauważyć ogromnego rynku gier mobilnych. Tak naprawdę każdy posiadacz smartfona ma dziś w kieszeni czy torebce przenośną konsolę, na której zagrać można w szereg zarówno płatnych, jak i zupełnie darmowych tytułów. Część z nich to produkcje niezależne – inne to natomiast mobilne wersje znanych przebojów z pełnoprawnych platform gamingowych. Poniżej znajdziecie subiektywny ranking dziesięciu mobilnych produkcji, którym z pewnością warto dać szansę. Nie wszystkie z nich są darmowe – w inne możemy grać za darmo (z opcjonalnymi mikropłatnościami). 

Fotografia poglądowa

W naszym rankingu sugerowaliśmy się zarówno popularnością danej produkcji w serwisie Google Play, jak i grywalnością. Macie swoje propozycje lub nie zgadzacie się z którąś z naszych propozycji? Czekamy na wasze komentarze.

Gry na Androida – TOP 10

1. Minecraft
2. This War of Mine
3. Fortnite
4. Call of Duty: Mobile
5. The Elder Scrolls: Blades
6. Pokemon GO
7. EVE Echoes
8. Among Us
9. Genshin Impact
10. Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana

W sklepie Google Play znajdziemy również wiele produkcji strategicznych, zręcznościowych czy ogier MOBA. Każdy więc bez trudu powinien znaleźć coś dla siebie. Jakie są wasze ulubione mobilne produkcje?

Sprawdź również ranking najlepszych gier na PlayStation 5. Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO