Wzięli potajemny ślub

Pamela Anderson piąty raz wyszła za mąż!

Gwiazda Pameli Anderson w ostatnich czasach nieco przygasła. Aktorka, która niegdyś mogła się szczyć mianem seksbomby i była jedną z czołowych ulubienic „Playboya”, zasłynęła swoją rolą seksownej ratowniczki z serialu „Słoneczny patrol”. Jak można się domyślać, aktorka nie narzekała nigdy na brak adoratorów i wciąż było słychać doniesienia o jej kolejnych miłosnych podbojach, które jedynie umacniały jej status jednej z najseksowniejszych kobiet świata. Jej mężami byli kolejno: Tommy Lee, Kid Rock oraz dwukrotnie - Rick Salmon.

Fotografia poglądowa

Ślub Pameli z nowym ukochanym miał miejsce w poniedziałek w Malibu. Nie poinformowano o nim mediów i ceremonia odbyła się w tajemnicy.

Kim jest mąż Pameli?

O ślubie poinformował magazyn „The Hollywood Reporter”, który ogłosił, że Pamela Anderson wyszła za 74-letniego producenta filmowego Jona Petersa. To on stoi za powstaniem takich filmów, jak „Narodziny gwiazdy”, „Batman” czy „Rain Man”. Para znała się ze sobą wielu lat, a ich pierwsze spotkanie miało miejsce w latach 80. na imprezie organizowanej przez „Playboya”. Pamela miała wówczas 19 lat i od razu wpadła w oko znanemu producentowi. Nawiązali bliższą relację, ale ich związek nie przetrwał próby czasu i zakończył się po trzech latach. Podobno, przed rozpadem związku Peters oświadczył się Pameli, ale ona odrzuciła tę propozycję twierdząc, że jest dla niej za stary. Jak jednak widać, stara miłośc nie rdzewieje - para po latach i swoich nieudanych małżeństwach wróciła do siebie. Jon Peters podzielił się swoją radością z reporterem „The Hollywood Magazine":

Pamela nigdy nie osiągnęła pełni artystycznego potencjału. Jeszcze zabłyśnie w prawdziwy sposób. Nie kochałbym jej tak mocno, gdybym skupiał się tylko na wyglądzie zewnętrznym. Piękne dziewczyny są wszędzie, ale przez ostatnie 35 lat pragnąłem tylko Pameli. Sprawia, że szaleję, ale w dobry sposób. Inspiruje mnie, a ja chronię ją, bo na to zasługuje.

 


Myślicie, że to będzie ostatnie już małżeństwo hollywoodzkiej aktorki?


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO