To, do czego ją zmuszał, brzmi okropnie

Rihanna rozstała się z Hassanem Jameelem. Powód rozstania szokuje...

Wychodzi na to, że niemalże po 3 latach doszło do rozpadu związku pomiędzy Rihanną, a saudyjskim biznesmenem – Hassanem Jameelem. I chociaż gwiazda sama zapewne nie zabierze głosu w tej sprawie, ponieważ bardzo mocno strzegła swojej prywatności, to na pomoc pognali już „życzliwi przyjaciele” z jej otoczenia. Okazuje się, że rozstanie nie było typowe i miał na to wpływ jeden, bardzo istotny czynnik.

cheatsheet.com

Według relacji ludzi z otoczenia gwiazdy można dowiedzieć się, że mężczyzna zmuszał ją do… jedzenia.

Rihanna i toksyczna relacja

Już w swoim życiu gwiazda przeżyła jedną, toksyczną relację. Została dotkliwie pobita przez swojego ukochanego Chrisa Browna, który dostał nawet zakaz na przebywanie w okolicy Rihanny. Ostatecznie wybaczyła mu i chociaż dzisiaj kontaktu nie mają, po urazie również brak śladów.

Kiedy w 2017 roku Rihanna związała się z Hassanem Jameelem nieco usunęła się w cień. Nagrywała, wydawała nowe piosenki, ale ogólnie mniej można było ją oglądać na najnowszych zdjęciach. Kiedy jednak się pojawiały – gwiazda miała za każdym razem kilka kilogramów więcej. Spekulowano, że jest to ciąża. Okazuje się, że przyczyną takiego stanu rzeczy był sam Hassan i jego obsesja kontroli.

Blogerka Shallon Lester opisała, że jej informatorzy donieśli, że Rihanna była zmuszana do jedzenia przez Hassana Jameela. Podobno miało to służyć lepszej kontroli jej osoby. W nadziei, że gwiazda będzie się objadała bez kontroli – zostawiał w różnych miejscach jej ulubione smakołyki. Podobno chciał, aby nikt nie spojrzał na nią z pożądaniem.

Wydaje się straszne, prawda?Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO