Kogo pożegnają przyjaciółki?

Seks w wielkim mieście - kontynuacja zacznie się od pogrzebu?!

Powrót "Seksu w wielkim mieście" to spore emocje. Wszyscy czekają na kontynuację, która ma nosić tytuł "And Just Like That...". Jednak wiele fanów jest zawiedzionych chociażby tym, że zabraknie w produkcji Kim Cattrall, czyli serialowej Samanthy. Jak się okazuje - chyba twórcy znaleźli sposób na to, aby "pozbyć się" jej postaci. Czyżby serial miał zacząć się... pogrzebem? 

Materiały promocyjne serialu

And Just Like That zacznie się pogrzebem? 

Serial, który ma być kontynuacją "Seksu w wielkim mieście", zbliża się wielkimi krokami. Limitowana produkcja "And Just Like That..." wzbudza sporo emocji. Szczególnie, kiedy fani dowiedzieli się, że zabraknie tutaj jednej z ulubionych bohaterek, czyli Samanthy, w rolę której wcielała się Kim Cattrall. Aktorka odcięła się od produkcji z powodu konfliktów z innymi aktorkami. 

Szefowie HBO dawali informacje, że nie ma co sugerować się wszystkim, co pojawia się w sieci. Wspomnieli, że "przyjaźnie po 50-tce po prostu znikają", więc najpewniej pojawi się wątek rozluźnienia relacji. Jednak jeden z fanów serialu natknął się na ekipę serialu, która kręci nadal w Nowym Jorku. To, co nagrał - stawia sprawę w innym świetle. 

 


Serwis Showbiz Cheat Sheet podał, że plotki rozpoczęły się od nagrania na Tik Toku, na którym ekipa, ubrana na czarno, ewidentnie nagrywała... pogrzeb. Również informator produkcji podał, że faktycznie w pierwszym odcinku będzie miał miejsce pogrzeb naprawdę ważnej postaci: 

To obecnie jest ściśle tajne, ponieważ produkcja właśnie się rozpoczęła. Ale w pierwszym odcinku fanom opadną szczęki ze względu na wątek, w którym jedna z ważnych postaci umiera. Ci, którzy wiedzą, mówią o tym "wielka śmierć". Ale błagano nas, byśmy nie ujawniali żadnych innych informacji, ponieważ HBO chce, aby to był jeden z punktów promocji w czasie premiery

Faktycznie, może chodzić o Samanthę, która w ostatnim sezonie serialu chorowała na raka. To jednocześnie wskazywałoby, że to może nie Mr. Big umrze na zawał, o co martwili się fani. 

Już niebawem znowu będziemy mogli zobaczyć jak Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis, Chris Noth i inni wcielają się w swoje najpopularniejsze role. 

"Seks w wielkim mieście" możecie obejrzeć na HBO GO

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO