Co dalej z produkcją?

Chirurdzy - trwają nagrania 18. sezonu. To sezon finałowy?

Ellen Pompeo poinformowała na swoim Instagramie informację, że właśnie stanęła na planie do 18. sezonu serialu "Chirurdzy". Wszyscy jednak zastanawiają się nad tym, czy czasem ten sezon nie będzie ostatnim i czego dokładnie mogą spodziewać się po nowych odcinkach. Okazuje się, że w nowym sezonie tasiemca czeka na nas sporo zaskoczeń. 

Materiały promocyjne serialu

Chirurdzy - 18. sezon serialu 

Aktorka wrzuciła na swoje IS krótki filmik o tym, jak jest przygotowywana do swojej roli. Zdjęcie podpisała: 

Zgadnijcie, co to za pora? #ChirurdzySezon18 

Wszyscy zastanawiają się, czy 18. sezon będzie ostatnim sezonem "Chirurgów". Takich spekulacji w Internecie jest całe mnóstwo. Czy produceni byliby gotowi na to, żeby zakończyć serial, który, mimo upływu tylu lat, ma tak wielu widzów? Anonimowe źródła serwisu TVLine, który o tym pisał, poinformował, że ABC liczy przynajmniej na jeszcze jeden sezon. Jednak sporo kontraktów głównych aktorów wygasa po 18. sezonie i kto wie, czy aktorzy wynegocjują takie warunki, które byłyby dla nich zadowalające. Jednocześnie Pompeo sugeruje, że chciałaby już powoli kończyć przygodę z serialem i zająć się czymś innym. 

W 18. sezonie ponownie pojawi się nieżyjąca matka Mer. Kate Burton w roli dr Ellis Grey być może powróci we snach córki lub przebitkach z przeszłości. Kto wie, jak producenci serialu sobie to wykombinowali? Jedno jest pewne - warto czekać na kolejny sezon "Chirurgów". 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO