Gwiazdor „Gry o tron" w nowej roli

„Snowpiercer” - Sean Bean dołączył do obsady 2. sezonu. Kogo zagra?

Niedawno ogłoszono, że hitowa produkcja stacji TNT „Snowpiercer” otrzyma drugi sezon. Zaraz po emisji ostatniego odcinka pierwszego sezonu pokazano pierwszą zapowiedź nowej odsłony serialu. Twórcy przygotowali dla fanów niemałą niespodziankę, bo na krótkim wideo można zobaczyć postać, w którą wcielił się gwiazdor „Władcy pierścieni” i „Gry o tron”, Sean Bean. Aktor, który słynie z odgrywania bohaterów, których spotyka nagła i piękna śmierć, w nadchodzących odcinkach serialu dla odmiany wcieli się… w osobę, która podobno już dawno nie żyje. Wygląda na to, że Bean zagra jednego z najbardziej tajemniczych bohaterów „Snowpiercera”.

"Snowpiercer"/Materiały prasowe

Przypominamy, że serial „Snowpiercer” powstał w oparciu o powieść graficzną stworzoną przez Benjamina Legranda i Jaques’a Loba. Jego akcja rozgrywa się siedem lat po tym, jak Ziemię pokrył lód sprawiając, że planeta stała się niezdatna do życia. Przez zmrożone tereny przejeżdża skład pociągu o nazwie Snowpiercer, którego pasażerowie walczą o przetrwanie. Jego wagony podzielono na mniej lub bardziej uprzywilejowane klasy, co przyczynia się do narastających konfliktów wśród pasażerów.

Powrót do żywych

Z pierwszego zwiastuna wynika, że Sean Bean w nowym sezonie wcieli się pana Wilforda, który jest twórcą niezwykłego pociągu, na którego pokładzie rozgrywa się akcja serialu. Mężczyzny miała się pozbyć dowódczyni Snowpiercera, Melanie Cavill. Udało mu się jednak uniknąć śmierci i schronił się w Big Alice. W kolejnych odcinkach zobaczymy, jak Wilford podejmie walkę o odzyskanie kontroli nad Snowpiercerem. Twórcy serialu nie zdradzili jeszcze daty premiery drugiego sezonu. Wiadomo jedynie, że zdjęcia do niego udało się zakończyć jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa. W związku z tym nowa odsłona może się pojawić całkiem niedługo. Na ekranie poza Seanem Beanem najprawdopodobniej ponownie pojawią się nawiększe gwiazdy produkcji, takie jak Jennifer Connely, Daveed Diggs, Sheila Vand, Lena Hall, Analise Basso, Miranda Edwards, Sam Otto czy Jaylin Fletcher. Poniżej możecie zobaczyć Seana Beana w krótkiej zapowiedzi drugiego sezonu.

Nie możecie się już doczekać premiery drugiego sezonu „Snowpiercera”? Podczas oczekiwania na nowe odcinki koniecznie obejrzyjcie zabawne komedie „Nauczycielka” oraz „Pretty Woman”. Warto również zobaczyć film „Bóg w Krakowie”.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO