Ponownie wcieli się w szpiega

Atomic Blonde 2 - Charlize Theron potwierdza, że zagra w filmie. Netflix rozpoczął prace

Już w sierpniu zeszłego roku pojawiły się pierwsze informacje na temat tego, że Netflix przymierza się do nakręcenia drugiej odsłony filmu „Atomic Blonde” z Charlize Theron w roli głównej. Z kolei w kwietniu tego roku dowiedzieliśmy się, że platforma rozpoczęła już przygotowania do rozpoczęcia produkcji „Atomic Blonde 2”. Jednak wówczas prace znajdowały się dopiero w fazie wstępnej i trwało negocjowanie umów z twórcami, w związku z czym nie było wiadomo zbyt wiele na temat filmu. Niedawno Charlize Theron udzieliła wywiadu dla portalu Total Film, w którym potwierdziła swój udział w nadchodzącej produkcji, a także zdradziła, na jakim etapie obecnie znajdują się prace:

Pomysł na „Atomic Blonde 2” pokazaliśmy Scottowi Stuberowi (szefowi sekcji filmowej Netfliksa) i był nim naprawdę zainteresowany. Długo z nim rozmawialiśmy, a aktualnie kontynuujemy prace nad scenariuszem.

"Atomic Blonde"/Materiały prasowe

Wiadomo już także, że amerykańska gwiazda nie tylko ponownie wcieli się w rolę głównej bohaterki, Lorraine Broughton, ale również wraz z Kelly McCormick i Beth Kono będzie pełnić funkcję producentki. Wciąż jednak nie wiadomo, kto wyreżyseruje produkcję – najprawdopodobniej tym razem nie zrobi tego twórca pierwszej części, David Leitch.

Charlize Theron w roli szpiega

Wyreżyserowany przez Davida Leitcha thriller „Atomic Blonde” powstał w 2017 roku. Akcja filmu rozgrywa się w czasach zimnej wojny. Przedstawia on historię brytyjskiej agentki MI6, Lorraine Broughton, która w 1989 roku zostaje wysłana do komunistycznego Berlina. Otrzymuje zadanie odnalezienia zabójców swojego partnera, a także odzyskania listy podwójnych agentów, dzięki której będzie mogła rozbić całą siatkę szpiegowską. Produkcja spotkała się z całkiem dobrym odbiorem ze strony widzów i zebrała w większości pozytywne recenzje. Nie da się ukryć, że najmocniejszą stroną filmu jest odtwórczyni głównej roli, Charlize Theron, a także wyjątkowo widowiskowe i trzymające w napięciu sceny akcji z jej udziałem. Można się spodziewać, że w drugiej części ich również nie zabraknie. Ponieważ dopiero trwają prace nad scenariuszem, nie znamy jeszcze szczegółów fabuły „Atomic Blonde 2”. Nie wiadomo równieć, kiedy odbędzie się premeira filmu. Z pewnością niebawem pojawią się nowe informacje na ten temat.

Czekacie już na nową produkcję z udziałem Charlize Theron? W tym czasie koniecznie obejrzyjcie mocny i trzymający w napięciu film akcji „Martwy za życia”. Jeśli macie ochotę na nieco lżejsze kino, polecamy zobaczyć komedie „Słodka zemsta” i „Drapacz chmur”.


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO