Produkcja twórcy „Seksu w wielkim mieście"

Emily in Paris - serial z Lily Collins niedługo na Netflix. O czym będzie i kiedy premiera?

„Emily in Paris” to najnowszy serial z udziałem Lilly Collins, który początkowo miał się ukazać na antenie Paramount Network. Teraz okazuje się, że sytuacja uległa zmianie i produkcja niebawem ukaże się na Netflixie. Premiera serialu ma się odbyć na platformie już jesienią tego roku. Produkcja będzie niezłą gratką dla fanów twórczości Darrena Stara, który odpowiada za powstanie wielu kultowych seriali, między innymi „Seksu w wielkim mieście”, „Beverly Hills, 90210” czy „Younger”. Amerykański producent i scenarzysta pracował także przy takich produkcjach jak „Central Park West”, „Manchild”, „Melrose Place” czy „90210”. Można się więc spodziewać, że jego niedawne podjęcie współpracy z gigantem streamingowym przyniesie bardzo zaskakujące efekty.

"Emily in Paris"/Materiały prasowe

Informację o tym, że w postać głównej bohaterki wcieli się Lily Collins, ogłoszono już w kwietniu 2019 roku. Wówczas projekt należał do stacji Paramount Network. Teraz jednak wyłączne prawa posiada MTV Studios i cały serial trafi na Netflixa.

Co wiemy o serialu?

Serial „Emily in Paris” przedstawi historię ambitnej dwudziestokilkuletniej kobiety, która pracuje w marketingu w Chicago. Pewnego dnia udaje jej się zdobyć pracę w Paryżu, o jakiej zawsze marzyła – w agencji marketingowej, która zajmuje się luksusowymi markami. Bohaterka ma pomóc zrozumieć francuskiej firmie marketingowej amerykański punkt widzenia. W efekcie dochdzi do zderzenia dwóch różnych kultur, co prowadzi do różnego rodzaju zawirowań i perypetii. Emily musi odnaleźć się nie tylko w nowej pracy, ale także oswoić z życiem w obcym, europejskim mieście, w którym na każdym kroku będzie poznawać nowe i niezwykłe osoby.

Serial ma się składać z dziesięciu półgodzinnych odcinków. W obsadzie zobaczymy między innymi takich aktorów jak: Lucas Bravo, Ashley Park, Philippine Leroy Beaulieu, Arnaud Viard, Samuel Arnold, Camille Razat, Bruno Gouery, Kate Walsh oraz William Abadie. Co ciekawe, za kostiumografię do serialu odpowiada Patricia Field, która pracowała przy „Seksie w wielkim mieście”, a także przy filmie „Diabeł ubiera się u Prady”. Warto również podkreślić, że zdjęcia do serialu w całości powstawały w Paryżu i innych miejscach we Francji. Na razie nie podano dokładnej planowanej daty premiery serialu.

Do premiery serialu „Emily in Paris” pozostało jeszcze kilka miesięcy. Podczas oczekiwania na nowe odcinki koniecznie obejrzyjcie porywający film „Po prostu walcz”. Zachęcamy również do zobaczenia dramatu „To Save a Life” oraz zabawnego filmu animowanego „Delfin Plum”.


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO