Kiedy premiera?

Przyjaciele - odcinek specjalny nakręcony. Kiedy premiera?

Monica, Ross, Rachel, Phoebe, Joey i Chandler powracają! W specjalnym odcinku, który realizowany jest na specjalne zlecenie HBO Max. Jego nakręcenie znacznie się przedłużyło, a to wszystko przez pandemię koronawirusa. W końcu jednak udało się zakończyć kręcenie odcinka specjalnego. Materiał był kręcony w kwietniu 2020 roku, ale przerwano nagrania. Powrócono do tego rok później i teraz poszło śpiewająco. Na Instagramie "Friends" pinformowano o końcu zdjęć. 

Friends - odcinek specjalny już wkrótce! 

W specjalnym odcinku pojawią się "Przyjaciele", których doskonale znamy. Powrócą więc Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer i Matthew Perry

Materiały promocyjne serialu

Na ich Instagramie można było zobaczyć taki post: 

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Friends (@friends)

No i koniec! Czy moglibyśmy być BARDZIEJ podekscytowani? "Przyjaciele: The Reunion" pojawiają się na HBO Max #friendsreunion

Twórcy od początku twierdzili, że zamierzają się spotkać w studiu, a nie przez Zooma - dlatego właśnie nagranie zajęło tyle czasu. Lisa Kudrow zdradziła, że pojawili się nawet w niektórych planach, których niegdyś używali do nagrywania serialu. 

Póki co wiadomo, że "Przyjaciele" będą emitowani na HBO Max. W HBO GO póki co, 15 kwietnia, pojawią się wszystkie sezony serialu. Kiedy będzie dostępny odcinek specjalny? Tego jeszcze nie wiadomo. Jednak, kiedy tylko poznamy datę odcinka, na pewno ją podamy! 


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO