Netflix skasował serial

Przeklęta - nie będzie 2. sezonu serialu

Serwis Deadline podał, zapewne dla wielu osób, kiepską informację. Okazuje się, że serial "Przeklęta", którego pierwszy sezon pojawił się w 2020 roku, nie dostanie 2. sezonu. Netflix zdecydował się na skasowanie serialu. Jakie są tego powody? Dlaczego właściwie platforma nie dała zielonego światła na to, aby dalej realizować produkcję? 

Materiały promocyjne serialu

Nie będzie 2. sezonu "Przeklętej" 

Serial to adaptacja książki Toma Wheelera, w której Frank Miller robił ilustracje. Główną bohaterką serialu jest młoda czarownica Nimue, która ma niesamowite umiejętności, ale musi ukrywać je w obawie przed prześladowaniem. Jej umierająca matka prosi o to, aby przekazała starożytny miecz Merlinowi. Nimue wyrusza więc w podróż, w asyście młodego Artura. Staje się ona symbolem walki i buntu, sprzeciwiając się Czerwonym Paladynom, a także niebezpiecznemu i bezwzględnemu królowi Utherowi. 

Producentami wykonawczymi serialu pełnili właśnie Miller i Wheeler, a dodatkowo Wheeler był również scenarzystą i showrunnerem produkcji. 

Nie wiadomo, niestety, dlaczego Netflix podjął taką decyzję. Ale zazwyczaj, kiedy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Pewnie koszty wyprodukowania serialu były niewspółmierne do zarobków. 

Zawsze szkoda, kiedy jakiś serial zostaje skasowany, prawda? 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO