Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Przeklęta online | Obsada, fabuła, opis serialu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Legendy i baśnie doczekały się dziesiątek filmowych i serialowych adaptacji. Niektóre z nich uzyskały już status kultowych. Tajemnicze opowieści, magia i stare przepowiednie wciąż jednak znajdują uznanie scenarzystów i reżyserów. Nic więc dziwnego, że możemy oglądać coraz to nowe dzieła – doskonałym przykładem może być tutaj serial „Przeklęta”, który w 2020 roku zadebiutował na Netfliksie. 

Tytuł oryginalny: Cursed
Gatunek: Fantasy / Przygodowy
Twórcy: Frank Miller, Tom Wheeler
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

Serial „Przeklęta” jest nową adaptacją legendy arturiańskiej. Tym razem poznamy historię z perspektywy Nimue – młodej kobiety, która posiada tajemnicze i magiczne zdolności. Jej przeznaczeniem jest zostanie Panią Jeziora. Kobietę spotyka osobista tragedia – umiera jej matka. Wkrótce na jej drodze staje także prosty najemnik, Artur. Nimue wyrusza wraz z mężczyzną na misję, której celem jest dostarczenie Merlinowi starożytnego miecza. Podczas podróży Nimue przechodzi prawdziwą przemianę i staje się symbolem ogromnej odwagi, siły i poświęcenia. Mamy okazję oglądać proces dojrzewania głównej bohaterki. W serialu znajdziemy też sporo uniwersalnych wartości, które mogą przemówić do współczesnego widza. Na drodze Artura i Nimue staną także liczni przeciwnicy, wśród których znajdziemy Czerwonych Paladynów i króla Uthera. Serial obejrzeć można na Netfliksie. Poniżej natomiast znajdziecie jego zwiastun i obsadę.


Przeklęta – zwiastun

Obsada

Katherine Langford
Devon Terrell
Gustaf Skarsgård
Daniel Sharman
Shalom Brune-Franklin
Lily Newmark
Peter Mullan
Sebastian Armesto
Emily Coates
Zak Holland
Billy Jenkins

Sprawdź również filmy W krzywym zwierciadle: Wakacje, StreetDance i Niesamowity Spider-Man 2.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO