Natasha Romanoff wykosiła konkurencję

Czarna Wdowa - rekordowe zarobki od czasów pandemii

Zaledwie dwa dni temu w kinach pojawił się film o "Czarnej Wdowie". O filmie dzisiaj mówi się na całym świecie, wszyscy są zachwyceni rolą Scarlett Johansson, a fani Marvela wręcz szturmują kina na całym świecie, dając tym samym, nieźle zarobić twórcom. I właśnie dzięki temu produkcji udało się pobić wszystkie możliwe rekordy zarobkowe od czasów pandemii. 

Materiały promocyjne filmu

Czarna Wdowa niszczy konkurencję 

Disney ogłosił, że "Czarna Wdowa" zadebiutowała w weekend na całym świecie z mocnym przytupem - zarobiła bowiem ponad 215 milionów dolarów. Suma robi wrażenie! 80 milionów wydali sami Amerykanie, aby zobaczyć film. 78 milionów dolarów pochodzi ze sprzedaży międzynarodowej, a 60 milionów - z Disney+ Premier Acess. 

W dodatku Romanoff udało się pobić rekord! Jest to obecnie największe krajowe otwarcie kasowe od początku pandemii. To również największy krajowy weekend otwarcia od czasu "Gwiezdnych Wojen: Skywalker. Odrodzenie", co miało miejsce w grudniu 2019 roku. 

O zarobkach tego hitu wypowiedział się prezes Disney Media and Entertainment Distribution, Kareem Daniel, który powiedział: 

Po raz kolejny Marvel dostarczył wyjątkowy film ku uciesze fanów na całym świecie, a Czarna Wdowa osiągnęła wiele kamieni milowych na obecnym rynku. Dobre wyniki Czarnej Wdowy w ten weekend potwierdzają naszą elastyczną strategię dystrybucji, polegającą na udostępnianiu filmów franczyzowych w kinach, aby zapewnić prawdziwie kinowe wrażenia i w miarę obawy COVID-19 utrzymującego się na całym świecie, zapewnić wybór konsumentom, którzy wolą oglądać filmy w domu na platformie Disney+. 

W podobnym tonie wypowiadał się również Alan Bergman, który pełni funkcję prezesa Disney Studios Content: 

To niewiarygodne, jak widzowie cieszą się Czarną Wdową po dwóch latach bez nowego filmu od Marvel Studios, a ten spektakularny weekend otwarcia pokazuje, jak bardzo fani byli chętni, aby zobaczyć tego ukochanego Avengera w jej własnej historii. Nie ma wątpliwości, że warto było czekać – Cate Shortland, Scarlett Johansson i zespół Marvel Studios stworzyli wyjątkowy film, który kontynuuje spuściznę kreatywnej doskonałości w miarę rozszerzania się Marvel Cinematic Universe i wkraczania w nową erę. 

A wy? Widzieliście już "Czarną Wdowę"? 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO