Co zobaczymy tym razem?

Wonder Woman 3 - ruszyły prace na planie

Przepiękna Gal Gadot w roli równie pięknej Wonder Woman. Od miesięcy zastanawiano się, czy fani mogą liczyć na 3. część filmu o przygodach tej superbohaterki. No i czy w ogóle to Gal Gadot wcielać się będzie dalej w postać Wonder Woman. W sieci właśnie pojawiły się nowe informacje na temat 3. części filmu. 

Materiały promocyjne filmu

Co z 3. częścią "Wonder Woman"? 

Comicbook.com to portal, który jako pierwszy poinformował, że WB jak najbardziej ma w planach stworzenie 3. części filmu, w którym ponownie mielibyśmy zobaczyć Gal Gadot. Natomiast, z tego, co wiadomo od jakiegoś czasu - w tym momencie Gal Gadot i Patty Jenkins pracują nad stworzeniem filmu o Kleopatrze. Później Jenkins ma zająć się również filmem z cyklu Star Wars o tytule "Rogue Squadron" dla Disneya. Dlatego minie trochę czasu, zanim w ogóle będziemy mogli zobaczyć tę produkcję. Najpewniej będzie to kilka lat. 

Wyjątkowo niewiele na ten temat mówi producent - Charles Roven. Jedyne, co powiedział to to, że... prace nad filmem po prostu trwają. 

Kiedy więc możemy się spodziewać "Wonder Woman 3"? Cóż... Nie wiadomo. Ale najważniejsze, że powstanie kolejna część. I to powinno fanów wystarczająco zadowolić! 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO