O czym będzie?

„Diabeł wcielony” – Netflix ogłosił datę premiery filmu. Obsada zwala z nóg!

Wielkimi krokami nadchodzi premiera nowej produkcji Netflixa zatytułowanej „Diabeł wcielony”. Jej fabuła powstała w oparciu o powieść amerykańskiego pisarza Donalda Raya Pollocka o tym samym tytule. Akcja filmu, podobnie jak powieści, rozgrywać się będzie między końcem II wojny światowej, a początkiem wojny w Wietnamie, na prowincji w południowym Ohio oraz Zachodniej Wirginii. „Diabeł wcielony” ma być thrillerem psychologicznym, na który składa się wiele opowieści o ludziach, którzy na różne sposoby radzą sobie z powojenną traumą, a także wyjątkowo skomplikowanymi realiami tego okresu historycznego. Każdy z bohaterów będzie w jakiś sposób okaleczony, co będzie znacząco wpływać na stopniową zmianę jego postępowania.

"Diabeł wcielony"/Materiały prasowe

W filmie pojawi się między innymi postać Willarda Russela - dręczonego wspomnieniami rzezi na Południowym Pacyfiku weterana wojennego, który nie jest w stanie uchronić ukochanej żony Charlotte przed śmiertelną chorobą. Poznamy również małżeństwo seryjnych morderców, Carla i Sandy Henderson, którzy krążą po amerykańskich autostradach w poszukiwaniu kolejnych ofiar. Na ich drodze pojawi się wkrótce pewien bezbożny kaznodzieja, a także niepełnosprawny szeryf.

Gwiazdorska obsada

Za scenariusz i reżyserię „Diabła wcielonego” odpowiada Antonio Campos, twórca między innymi takich filmów jak „Christine” czy „Simon Killer”, który był nominowany do głównej nagrody na festiwalu Sundance. Co ciekawe, za zdjęcia odpowiada z kolei nasz rodak, Łukasz Żal. Największe emocje budzi przede wszystkim gwiazdorska obsada. W filmie wystąpiły między innymi takie gwiazdy jak: Tom Holland („Spider-Man: Daleko od domu”), Bill Skarsgård („To”), Riley Keough, Jason Clarke („Smętarz dla zwierzaków”), Sebastian Stan („Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz”), Haley Bennett („Dziewczyna z pociągu”), Harry Melling („Harry Potter i Insygnia śmierci”), Eliza Scanlen („Małe kobietki”), Mia Wasikowska („Alicja w Krainie Czarów”) czy Robert Pattinson („Tenet”). W sieci właśnie ukazała się pierwsza zapowiedź nowej produkcji. Wynika z niej, że film pojawi się na Netflixie już 16 września 2020 roku.

Do premiery „Diabła wcielonego” pozostało jeszcze sporo czasu. To dobra okazja, żeby nadrobić filmowe zaległości i obejrzeć słynny „Ojciec chrzestny III” Francisa Forda Coppoli. Najmłodszym widzom polecamy z kolei filmy „Mary Poppins powraca” i „Tedi i mapa skarbów”.

twitter-tweet">

Diabeł wcielony - trzymająca w napięciu opowieść o ludziach przesiąkniętych złem - już 16 września na Netflix.

W obsadzie Tom Holland, Robert Pattinson, Jason Clark, Riley Keough, Bill Skarsgård, Sebastian Stan, Haley Bennett, Mia Wasikowska i Eliza Scanlen. pic.twitter.com/iaGGm9Wo3x

— NetflixPL (@NetflixPL) August 3, 2020


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO