Kim jest?

Sebastian Stan - czyli Zimowy Żołnierz. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka

Materiały promocyjne filmu

Sebastian Stan to amerykańsko-rumuński aktor, który najbardziej znany jest ze swoich występów w serii filmów z wytwórni Marvela. Ale niektórzy na pewno również wiedzą, że to on grał Cartera Baizena w serialu "Plotkara". Jak dobrze znacie Sebastiana Stana? 

Wszystko o: Sebastian Stan 

Data i miejsce urodzenia: 13 sierpnia 1982, Konstanca, Rumunia 
Zawód: aktor 
Partnerka: Leighton Meester (2008-2010), Margarita Levieva (2014-2016), Alejandra Onieva (2020 - obecnie)
Dzieci: brak 
Wzrost: 183 cm 
Waga: ok. 78 kg 
Instagram: @imsebastianstan

Wczesne lata 

Urodził się w rumuńskim mieście Konstanca. W wieku ośmiu lat przeprowadził się z matką do Wiednia, a po czterech latach od tego wydarzenia - wyjechali do hrabstwa Rockland, w stanie Nowy Jork. Podczas nauki w Rockland County Day School występował w wielu szkolnych produkcjach. Uczęszczał do Mason Gross School of Arts. 


Kariera 

Przez rok, na studiach, grał w Shakespeare's Globe Theater w Londynie. Po powrocie do szkoły otrzynał rolę w kilku filmach niezależnych, a także pojawił się gościnnie w produkcji "Prawo i porządek". Tak naprawdę jego kariera na dobre rozpoczęła się po występie w serialu "Plotkara". Stał się jedną z większych gwiazd Marvela, kiedy w 2011 roku pojawił się w filmie "Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie". 

Życie prywatne 

O życiu prywatnym Sebastiana Stana nie wiadomo zbyt wiele. Mniej więcej w okresie nagrywania "Plotkary" związał się z odtwórczynią głównej roli - Leighton Meester. Od 2014 do 2016 roku związany był z Margaritą Levievą. Od 2020 roku spotyka się z Alejandrą Onievą. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO