Ile zarobią siatkarze?

Polacy pokonali Iran 3:0. Cieszą się srebrem i wysoką premią

Bez większego problemu Polacy pokonali Iran 3:0 podczas rozgrywek w Pucharze Świata – dzięki temu możemy cieszyć się ze srebrnego medalu w tych emocjonujących rozgrywkach. Lepsi od Polaków okazali się tylko Brazylijczycy, którzy zaprezentowali wspaniałą formę – mogą teraz cieszyć się ze złotego medalu.
Mimo, że Polska przyjechała na rozgrywki właściwie prosto z mistrzostw Europy, gdzie zajęli trzecie miejsce – zaprezentowali naprawdę mistrzowską formę.

Ponieważ bój o srebro toczył się między nami, a Amerykanami, z którymi przegraliśmy wcześniej – Vital Heynen postanowił na najmocniejszy skład wśród naszych zawodników – nie zabrakło w nim naszego szalonego Wilfredo Leona. I w ten właśnie sposób kompletnie rozgromiliśmy reprezentację Iranu.

Bardzo dobry mecz

Chociaż z Irańczykami zawsze jest trudno, a pod siatką iskrzy – Polacy podeszli do tego z pewnym luzem. Na początku w naszym składzie można było zobaczyć Muzaja, Leona, Drzyzga, Kubiaka, Bieńka, Kłosa i Zatorskiego w roli libero. Panowie napędzali się wzajemnie do walki i to się kompletnie opłaciło.
Iran właściwie nie miał z nami szans i został bardzo mocno zastopowani przez naszych graczy. W efekcie tego pierwszy set wygrany został do osiemnastu, w drugim – dokładnie tak samo. W trzecim Iran stracił wolę walki i przegrał 25:16.
Istotnym faktem jest to, że Polacy popełnili jedynie trzy błędy w dwóch odsłonach meczu! To naprawdę niesamowite w jak dobrej są dyspozycji.


Ile zarobią siatkarze?

Dzięki temu, że Polsce udało się zająć drugie miejsce w turnieju Pucharu Świata mogą liczyć na wysoką premię – jej wysokość to 300 tysięcy dolarów. Brazylia, która może cieszyć się złotem, ma również drugi powód do radości – ich premia jest dwukrotnie wyższa.

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO