Cienie w rodzinie Kate Middleton

Wuj księżnej Kate - Gary Goldsmith - oskarżony o pobicie żony

To Meghan Markle jest głównie pod ostrzałem mediów na całym świecie. Najpierw sprawa z jej ojcem, a niedawno jej bratanek, a wcześniej również przyrodni brat, zostali aresztowani za posiadanie narkotyków i napad z bronią w ręku. Teraz jednak okazuje się, że Kate Middleton także ma problem ze swoją rodziną. W ostatnim czasie wszystko huczy od informacji, że wuj księżnej Cambridge bardzo dotkliwie pobił swoją żonę, a kiedy ta straciła przytomność – pozostawił ją samą sobie i uciekł z miejsca zdarzenia.

Sprawa miała miejsce dawno temu, ale dopiero teraz ujrzała światło dzienne. Podczas kiedy to Meghan musiała się zmagać ze wszystkimi skandalami, związanymi z jej rodziną, w opinii Brytyjczyków para księżnej i księcia Cambridge była idealna i nieskazitelna. Okazuje się, że nie do końca… W swojej rodzinie również mają bowiem kogoś z kryminalną przeszłością.

Nieokiełznany wuj Kate

53-letni Gary Goldsmith to młodszy brat Carole Middleton. Sprawa dotyczy pobicia, które miało miejsce w 2007 roku, kiedy Gary, wraz ze swoją żoną Julie-Ann, wracali z akcji charytatywnej. Już w taksówce zaczęli się kłócić, a kiedy wysiedli – zaczęli się szarpać. W pewnym momencie mężczyzna uderzył w twarz kobietę i kiedy ta upadła na chodnik, tracąc przytomność – mężczyzna jak gdyby nigdy nic poszedł do ich mieszkania.
Taksówkarz wezwał policję, a ci za jakiś czas wyprowadzili go w kajdankach. Wuj dostał szału za to, że Julie-Ann oskarżyła go o odurzenie narkotykami. I nie było to nadużycie, bowiem kilka razy został on przyłapany przez paparazzi na wciąganiu kokainy.
Sąd skazał go na 12 miesięcy prac społecznych i nałożył na niego 5 tysięcy funtów kary, a także otrzymał on zakaz zbliżania się do kobiety.


Goldsmith jest całkowicie szalony i za to, co zrobił podczas ślubu Kate z księciem Williamem, dostał oficjalne upomnienie od królowej Elżbiety II. A to już nie są przelewki.

Wielokrotnie padały również oskarżenia o to, że wuj nadużywa narkotyków, ma słabość do prostytutek z którymi zdradzał żonę, a także że napastował nastoletnią dziewczynę i jej matkę. Mężczyzna jednak zaprzecza, żeby cokolwiek takiego miało miejsce.

Opinia znajomych z jego otoczenia pozostaje jednak jasna:

To gangster

Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO