The Voice Kids

Roksana Węgiel odpowiada Michałowi Szpakowi | Spokeo.pl

Jednym z budzących największe emocje programów w Telewizji Polskiej jest niezaprzeczalnie The Voice Kids – muzyczne show, które promuje szczególnie uzdolnionych młodych artystów. Dla niektórych z nich stał się on trampoliną do poważnej kariery – jedną z takich gwiazd młodego pokolenia jest z pewnością Roksana Węgiel. Czternastolatka została zwyciężczynią zeszłorocznej edycji The Voice Kids i 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. 

Materiały prasowe

Ostatnio na temat programu wypowiedział się Michał Szpak – juror programu The Voice of Poland. Wydaje się, że piosenkarz nie jest przekonany do obecnego formatu show TVP i zarzuca jego uczestnikom marnowanie swojego dzieciństwa.

Szpak ostro o The Voice Kids

Michał Szpak nie neguje talentu uczestników show – wątpliwości artysty budzi jedynie wiek i zaangażowanie najmłodszych. Wyraża on obawę, że stres, emocje i występy mogą zabrać najmłodszym dzieciństwo. 

To jest trudny temat. Te dzieci mają ogromny talent, tylko że zabiera im się dzieciństwo i to jest bardzo kontrowersyjne dla mnie.

Głos zabrała też 12-letnia Viki Gabor – jedna z gwiazd obecnej edycji The Voice Kids. W wywiadzie udzielonym Pomponikowi zdaje się ona zaprzeczać opinii Michała Szpaka:

"The Voice" jest bardzo fajną przygodą i wszystkich zachęcam do brania w tym udziału. Jest to ciężka praca, ale było świetnie i bardzo dobrze się bawiłam z innymi uczestnikami. Do tej pory utrzymuję kontakt z nimi. Było tam jak w domu

W podobnym tonie wypowiedziała się także jedna z największych gwiazd dziecięcego show – Roksana Węgiel. 14-letnia piosenkarka zaprzecza słowom starszego kolegi po fachu. Nastolatka podkreśliła zwłaszcza możliwości rozwoju artystycznego i poznania nowych inspirujących osób. 

To jest nieprawda, że "The Voice Kids" zabiera dzieciństwo. Jest to cudowna przygoda. Polecam każdemu, kto kocha śpiewać. Czułam się tam jak w domu. Panowała cudowna atmosfera. Ludzie byli niesamowici. Trafiła nam się super ekipa. Miałam okazję poznać tam niesamowite osoby: Edytę Górniak, Tomsona i Barona, Dawida Kwiatkowskiego. Super przeżycie

Czy młode artystki zmienią zdanie? A może uważacie, że mają racje? Z pewnością wśród naszych czytelników znajdują się fani The Voice Kids – czekamy na Wasze opinie. 


2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO