Elijah Wood przeciwko Bundy'emu

No Man of God - oficjalny zwiastun produkcji

Wytwórnia RLJE Films opublikowała w Internecie oficjalny zwiastun do produkcji "No Man of God", w którym występuje Elijah Wood i Emmy Luke Kirby. Produkcja opowiada o analityku FBI, który stara się przesłuchać Teda Bundy'ego i wkroczyć do jego umysłu, by lepiej zrozumieć działania seryjnego mordercy. W Internecie, oprócz samego zwiastuna, pojawił się również plakat promujący produkcję. 

Materiały promocyjne filmu

Oficjalny zwiastun produkcji 

Już niebawem będziemy mogli oddać się przyjemności wynikającej z oglądania thrillera, z elementami dramatu. Mowa o "No Man of God", który opowiada o analityku FBI, który robi wszystko, co może, aby rozgryźć umysł jednego z najniebezpieczniejszych i znanych seryjnych zabójców Ameryki - Teda Bundy'ego. 

Gwiazdami produkcji są Elijah Wood, który wcieli się w Billa Hagmaiera, a także Luke Kirby, który zagra seryjnego mordercę. Oprócz nich na ekranie zobaczymy również Aleksę Palladino czy Roberta Patricka. Produkcję oparto na rzeczywistych transkrypcjach wywiadów, do jakich doszło między analitykiem FBi i Tedem Bundy'm. Za reżyserię odpowiada Amber Sealey, a scenariuszem zajął się Kit Lesser. 

Premiera produkcji już 27 sierpnia w kinach i na platformie VOD


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO