Lana del Rey zrobiła cover piosenki Ariany Grande. Co sądzi o niej Grande?

Któż nie zna takich gwiazd jak Lana del Rey i Ariana Grande? Pierwsza z nich jest doskonale znana ze swojego sposobu bycia, a także takich singli jak Summertime Sadness czy Born to Die. Przede wszystkim jednak wyróżnia ją jej niesamowity styl, który stylizowany jest na lata 60. Ariany Grande tym bardziej nie trzeba przedstawiać – młoda, zdolna, od lat na szczytach list przebojów, ale znana jest również ze swojego talentu aktorskiego.
Ostatnio Lana była gościem popularnego cyklu w BBC Radio 1, gdzie muzycy wykonują swoje piosenki lub covery innych artystów w specjalnie do tego przygotowanym studio. Lana del Rey sięgnęła właśnie po utwór Ariany Grande – Break Up With Your Girlfriend, I’m Bored.

Sprawdź także: piosenki z YT z największą liczbą wyświetleń

Piosenka ta pochodzi z płyty thank u, next i długo nie schodziła ze szczytów list przebojów. Piosenkarka wykonała także utwór ze swojej nowej płyty – Doin Time. Prywatnie kobiety bardzo się lubią i Ariana była zachwycona, że jej przyjaciółka wykonała właśnie jej utwór w BBC Radio 1. Na swoim Instagramie napisała „O mój Boże, Lana del Rey, kocham cię bardzo bardzo mocno!”. Niebawem ukaże się ich wspólny utwór, który nagrały wraz z Cyrus, a który ma być piosenką promującą nową wersję filmu Aniołki Charliego.

Internauci zachwyceni są wykonaniem tej piosenki przez Lanę, a nawet twierdzą, że zaśpiewała znacznie lepiej od oryginału. A wam jak się podoba?Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO