Nie wszyscy są zachwyceni...

Królowa - Andrzej Seweryn w miniserialu Netflixa

Andrzej Seweryn pojawi się w zupełnie nowej, zaskakującej roli. Wcieli się w Sylwestra, emerytowanego krawca i drag queen, który po latach zdecyduje się porzucić swój piękny, ukochany Paryż, aby wrócić do Polski. Jak można się domyśleć - nie będzie wcale łatwo. "Królowa" (tytuł roboczy) już w 2022 roku pojawi się na Netflixie. Jak można się spodziewać - nie wszystkim podoba się pomysł na ten serial

Materiały promocyjne serialu

Andrzej Seweryn w "Królowej" 

"Królowa" to miniserial, który będzie liczył 4. odcinki. To opowieść o odkupieniu, miłości, drugiej szansie i tym, że zawsze można pokonać wszelkie różnice - jeśli się tylko chce. Sylwester to emerytowany krawiec i drag queen, który ponad 50 lat wcześniej wyjechał z Polski do Paryża, gdzie żył i rozwijał swoją karierę. Postanawia jednak, że wróci do Polski - wbrew złożonej sobie obietnicy. Wszystko przez list od wnuczki, która prosi go o przyjazd, gdyż jej matka jest ciężko chora i potrzebuje przeszczepu nerki. To zmusza mężczyznę do zmierzenia się ze swoją przeszłością. 

Oprócz Andrzeja Seweryna w serialu zagrają również Maria Peszek, a także Julia Chętnicka. Peszek wcieli się w Wiolettę - córkę Sylwestra, która nigdy nie poznała swojego ojca. Z kolei w roli córki Wioletty i wnuczki Sylwestra - Izabelli - pojawi się właśnie Chętnicka.

Reżyserem miniserialu został Łukasz Kośmicki, a scenariusz napisali Arni Asgeirsson i Kacper Wysocki. 

Jak można się domyśleć - wielu polskich widzów ma problem z serialem, ze względu na sam pomysł wykorzystania "motywu" drag queen. Netflix jednak ma kilka cennych ripost, których nie zawaha się użyć, co widać na ich Twitterze. 

Premiera miniserialu już w 2022 roku. 

twitter-tweet">

Bo jeden Andrzej Seweryn to zdecydowanie za mało. Tym razem w roli Sylwestra i Loretty w nowym polskim serialu Królowa. Już w 2022 na Netflix. pic.twitter.com/rcfJbtZFdi

— Netflix Polska (@NetflixPL) August 11, 2021

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO