O czym opowie?

Nowy Pitbull Vegi - opis fabuły i nowy zwiastun

Jeszcze prawie dwa miesiące i dostaniemy zupełnie nowy film Patryka Vegi. To reaktywacja jego największego hitu - "Pitbulla". Co ciekawe - nowy film będzie nosił taki sam tytuł. Twórcy zapowiadają, że produkcja będzie sporo czerpała z serialu i spraw kryminalnych, którymi żyła cała Polska. Mafia pruszkowska, zabójstwo Pershinga, bomba na Shellu, wysadzenie bloku przy ulicy Ostrobramskiej czy śmierć generała Papały. Zobaczcie, o czym dokładnie opowie film i sprawdźcie nowy, emocjonujący zwiastun. 

Materiały promocyjne filmu

Pitbull - nowy film Vegi 

Film opowie o tym, czym żyła cała Polska. Kiedy podłożony na stacji paliw ładunek wybuchowy zabija policyjnego sapera, komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa z wydziału ds. zabójstw. Śledztwo prowadzi go prosto do Pershinga i jego grupy. Konfrontacja tej dwójki doprowadza do wielkiej, regularnej wojny. 

Od tego momentu mijają lata. Znany z serialu syn Gebelsa - Jarek - wraz z kolegami znajduje ryzykowny sposób na szybki i łatwy zarobek. Zaczyna, przy wykorzystywaniu swojej wiedzy, okradać wille bogatych ludzi. Pech chce, że kiedyś wybierają zły dom i Gebels staje przed sytuacją bez wyjścia. Musi wsadzić swojego syna do więzienia. 

Co ciekawe - historia filmu zbudowana jest na bezpośredniej dokumentacji Gangu karateków. Autentyczna okazuje się także postać konstruktora bomb, Andrzeja Pałuckiego, z którym Vega wielokrotnie rozmawiał. Vega nagrał ostatni wywiad z Pałuckim, zanim ten, po odsiedzeniu 25 lat w więzieniu, został ponownie aresztowany za zabójstwo dwóch osób, do którego doszło, podczas rozmów z reżyserem. 


W filmie pojawią się m.in. Andrzej Grabowski, Przemysław Bluszcz, Tomasz Dedek, Jan Hrynkiewicz, Szymon Kukła, Julia Michalewska, Aneta Zając, Michał Zbroja, a także mistrz świata organizacji UFC - Jan Błachowicz. 

Film Vegi w kinach już 11 listopada. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO