Koniec WhatsAppa i Instagrama. Co dalej z popularnymi aplikacjami?

Nie wszyscy wiedzą, ale Instagram i WhatsApp to aplikacje, które należą do Facebooka od 5 i 7 lat (Whatsapp – 5, Instagram – 7). Teraz oficjalnie postanowiono zmienić ich nazwy. To koniec nazw, które znamy – od dzisiaj w tych aplikacjach pokaże się dopisek „from Facebook” czyli „od Facebooka”. Badania świadomości pokazały, że naprawdę wiele osób nie ma pojęcia, że te dwie aplikacje należą do Marka Zuckerberga. Teraz nie będzie już żadnych wątpliwości.

W wewnętrznym komunikacje już wszyscy dostali informację o tym, że takie zmiany się szykują. Dla użytkowników popularnych kanałów social media niewiele się więc zmieni. Będzie po prostu dłuższa, a wszelkie zmiany są kosmetyczne.

Nowe nazwy aplikacji to „Instagram from Facebook” i „Whatsapp from Facebook”. Wcześniej było tak również z aplikacją Workplace, która dziś nazywa się „Workplace from Facebook”.

Całe szczęście nic więcej się dla nas nie zmieni! A Wy jesteście zdziwieni, że te dwie aplikacje należą do Facebooka czy raczej o tym wiedzieliście?


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO