HBO zapowiada kolejną produkcję

Dzień trzeci - Jude Law i Naomie Harris w nowym serialu HBO. Zobaczcie pełny zwiastun

Wielkimi krokami nadchodzi premiera nowego serialu HBO zatytułowanego „Dzień trzeci”. Sześcioodcinkowa seria początkowo miała się ukazać 11 maja, jednak z powodu opóźnień prac nad postprodukcją przesunięto premierę na 15 września. W serialu, który został nakręcony przez twórcę głośnej „Utopii”, Dennisa Kelly’ego oraz reżysera teatralnego Felixa Barretta, zobaczymy same gwiazdy. W rolę głównego bohatera wcielił się Jude Law, gwiazdor takich hitów jak „Młody papież” czy „Sherlock Holmes”. Wraz z nim na ekranie pojawi się znana ze „Skyfall” i „Moonlight” Naomie Harris. W obsadzie znaleźli się też między innymi Emily Watson, John Dagelish, Paddy Considine oraz Freya Allen.

"Dzień trzeci"/Materiały prasowe

Serial ma być podzielony na dwie części: „Lato” i „Zimę”. Pierwszą z nich wyreżyserował znany z „Utopii” Marc Munden, natomiast drugą Philippa Lowthorpe, która pracowała wcześniej przy „The Crown”.

Tajemnicza wyspa

W serialu „Dzień trzeci” Jude Law wcielił się w Sama, który pewnego dnia trafia na tajemniczą wyspę znajdującą się u wybrzeży Wielkiej Brytanii. Wkrótce się okazuje, że jej mieszkańcy, którzy są niemal zupełnie odizolowani od świata zewnętrznego, mają swoje dość nietypowe rytuały. Ta nowa rzeczywistość zaczyna powoli przytłaczać Sama i sprawiać, że powracają do niego traumatyczne wspomnienia z przeszłości. Z czasem zaczyna się zacierać granica między rzeczywistością a fantazją, co negatywnie wpływa na zachowanie głównego bohatera. Sam popada w coraz większy konflikt z mieszkańcami wyspy. W części zatytułowanej „Lato” zobaczymy jak mężczyzna jest wciągany w życie tego miejsca. Natomiast część „Zima” opowie o historii Helen, w którą wcieliła się Naomie Harris, która przybywa na wyspę w poszukiwaniu odpowiedzi. Wkrótce się przekona, że przyjdzie jej za to zapłacić wysoką cenę. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy pełny zwiastun nowego serialu.

Jeśli zainteresował was nadchodzący serial „Dzień trzeci”, z pewnością spodobają wam się również inne produkcje z udziałem Jede’a Law, takie jak „Utalentowany pan Ripley” czy „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”. Warto też zobaczyć „Holiday”.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO