Chris Rock w roli mafijnego bossa

„Fargo” - jest nowa data premiery 4. sezonu!

„Fargo” jest cieszącym się popularnością serialem, który powstał w oparciu o film braci Coen o tym samym tytule. Jego czwarty sezon początkowo miał się ukazać już w kwietniu, jednak z powodu pandemii i znacznych opóźnień prac podjęto decyzję o przesunięciu premiery. W ostatnim czasie stacja FX ogłosiła oficjalną datę premiery nowej odsłony. Wiemy już, że nowe odcinki pojawią się 27 września 2020 roku. Zostaną wówczas wyemitowane dwa pierwsze epizody, które zostały wyreżyserowane przez Noaha Hawleya. Kolejne odcinki będą się ukazywać co tydzień. Cały sezon ma się składać z jedenastu odcinków, czyli z jednego więcej, niż poprzednie.

"Fargo"/Materiały prasowe

Obecnie nowy sezon serialu znajduje się w fazie przedprodukcji. Zdjęcia do kilku ostatnich epizodów mają zostać wznowione pod koniec sierpnia w Chicago.

Chris Rock głową mafii

Akcja czwartego sezonu „Fargo” rozpoczyna się w 1950 roku, czyli pod koniec dwóch wielkich fal migracji, które miały miejsce w Stanach Zjednoczonych. Do kraju napływali wtedy Europejczycy z południowych krajów, między innymi z Włoch. Z kolei Afroamerykanie, którzy opuścili Południe uciekając przez bezwzględnymi prawami Jima Crowa, przeprowadzili się do tych samych miast, co przybysze ze Starego Kontynentu. W efekcie doszło do starcia nowych mieszkańców walczących o spełnienie swoich marzeń o lepszym życiu. Stało się tak między innymi w Kansas City w stanie Missouri, gdzie dwa syndykaty kryminalne – jeden włoski, drugi afroamerykański – właśnie osiągnęły pokój. Nawiązały ze sobą współpracę opierającą się na łapówkach, narkotykach oraz wyzysku.

W roli głowy jednej mafii zobaczymy Chrisa Rocka. Na ekranie pojawią się również: Jack Huston, Jason Schwartzman, Ben Whishaw, Jessie Buckley, Salvatore Esposito, Andrew Bird, Jeremie Harris, Gaetano Bruno, Anji White, Francesco Acquaroli, E'myri Crutchfield oraz Amber Midthunder.

Podczas oczekiwania na premierę nadchodzącego sezonu „Fargo” warto obejrzeć inne produkcje opowiadające o przestępczym półświatku, takie jak „Gangi Nowego Jorku” czy „Psy mafii”. Polecamy również film „Dawno temu w Ameryce”.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO