Jest już po rozmowie ze studiem

John Krasinski zagra w produkcji Marvela?

John Krasinski obecnie jest jednym z bardziej lubianych hollywoodzkich aktorów. Swoją popularność zdobył między innymi dzięki wieloletniemu występowaniu w sit-comie  „The Office”, a także reżyserii wielokrotnie nagradzanego horroru „Ciche miejsce”. Z pewnością fanów gwiazdora rozgrzeje wiadomość, że niedawno odbył on rozmowę z Marvel Studios. Już od dawna pojawiają się głosy, że Krasinski świetnie by się spisał jako członek obsady nowej wersji „Fantastycznej Czwórki”. Szczególnie dobrze pasowałby do roli Reeda Richardsa, czyli Mister Fantastica.

youtube.pl

Wszystko wskazuje na to, że marzenia fanów niedługo mogą się spełnić.

Tajemnicza rozmowa

Jak donosi portal Geeks Worldwide, John Krasinski w ostatnim czasie odbył rozmowę z pracownikami Marvel Studios. Spotkanie odbyło się z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, czyli w formie telekonferencji. Zdaniem portalu, tematem rozmów była współpraca przy kilku projektach Marvela, jednak nie wiadomo dokładnie jakich. Możemy się jednak spodziewać, że niebawem pojawią się kolejne informacje na ten temat. Szef Marvel Studios, Kevin Feige, od dawna już zapowiadał, że chętnie podjąłby współpracę z twórcą „Cichego miejsca”. Sam Krasinski również nie ukrywał, że chciałby wziąć udział w produkcji MCU:

Myślę, że bycie częścią świata Marvela w taki czy inny sposób, byłoby wspaniałe, a fakt, że ludzie w ogóle biorą mnie pod uwagę do jednej z ról, jest niesamowite. Na razie nie prowadziłem żadnych rozmów w tej sprawie ani nie wiem nic na ten temat. Czekam, aż Kevin ogłosi, co u licha się dalej wydarzy, tak samo, jak wy.

Też czekacie na zaistnienie Krasinskiego w uniwersum Marvela?Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO