Kim jest?

John Krasinski - gwiazdor Biura. Wiek, wzrost, waga, żona, dzieci, Instagram kontakt, telefon, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

wikimedia.org

John Krasinski to amerykański aktor pochodzenia polsko-irlandzkiego. Jego najpopularniejszą rolę znacie na pewno - kto chociaż raz nie widział "Biura"? Jak dobrze go znacie? 

Wszystko o: John Krasinski 

Pełne imię i nazwisko: John Burke Krasinski 
Data i miejsce urodzenia: 20 października 1979, Newton 
Zawód: aktorka, reżyser, scenarzysta i producent filmowy 
Partnerka: Emily Blunt (od 2010 - obecnie)
Dzieci: Hazel (2014), Violet (2016)
Wzrost: 191 cm 
Waga: ok. 79 kg 
Instagram: @johnkrasinski

Wczesne lata 

Urodził się w Newton w stanie Massachusetts. Z całego rodzeństwa jest najmłodszy. W 1997 roku ukończył Newton South High School. Kiedy był w szkole średniej, wystąpił w satyrycznym utworze B. J. Novaka. 

 


Kariera 

W 2002 roku otrzymał honorowy dyplom z Uniwersytetu Browna na wydziale literatury angielskiej. Pojawił się w 2000 roku w filmie "Hollywood atakuje". Kiedy jego kariera nabrała tempa? Gdy pojawił się w produkcji "Biuro". Później grał również w takich produkcjach jak "Licencja na miłość" czy "To skomplikowane". U boku żony zagrał w "Ciche miejsce" oraz "Ciche miejsce 2". 

Życie prywatne 

Spotykał się z Rashidą Jones i Renee Zellweger. W 2009 roku oświadczył się Emily Blunt. W 2010 roku para się pobrała. W 2014 powitali na świecie swoją pierwszą córkę - Hazel. W 2016 roku na świat przyszła ich druga córka - Violet. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO