Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

John Krasiński - kim jest? Życiorys Johna Krasinskiego. Wiek, wzrost, waga. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

wikimedia.org

John Krasinski to amerykański aktor pochodzenia polsko-irlandzkiego. Jego najpopularniejszą rolę znacie na pewno - kto chociaż raz nie widział "Biura"? Jak dobrze go znacie? 

Wszystko o: John Krasinski 

Pełne imię i nazwisko: John Burke Krasinski 
Data i miejsce urodzenia: 20 października 1979, Newton 
Zawód: aktorka, reżyser, scenarzysta i producent filmowy 
Partnerka: Emily Blunt (od 2010 - obecnie)
Dzieci: Hazel (2014), Violet (2016)
Wzrost: 191 cm 
Waga: ok. 79 kg 
Instagram: @johnkrasinski

Wczesne lata 

Urodził się w Newton w stanie Massachusetts. Z całego rodzeństwa jest najmłodszy. W 1997 roku ukończył Newton South High School. Kiedy był w szkole średniej, wystąpił w satyrycznym utworze B. J. Novaka. 

 


Kariera 

W 2002 roku otrzymał honorowy dyplom z Uniwersytetu Browna na wydziale literatury angielskiej. Pojawił się w 2000 roku w filmie "Hollywood atakuje". Kiedy jego kariera nabrała tempa? Gdy pojawił się w produkcji "Biuro". Później grał również w takich produkcjach jak "Licencja na miłość" czy "To skomplikowane". U boku żony zagrał w "Ciche miejsce" oraz "Ciche miejsce 2". 

Życie prywatne 

Spotykał się z Rashidą Jones i Renee Zellweger. W 2009 roku oświadczył się Emily Blunt. W 2010 roku para się pobrała. W 2014 powitali na świecie swoją pierwszą córkę - Hazel. W 2016 roku na świat przyszła ich druga córka - Violet. 
John Krasinski – nie tylko Jim z The Office. Najlepsze roleJohn Krasinski to amerykański aktor, reżyser i scenarzysta, który pochodzi z rodziny o polskich korzeniach. Urodził się on 20 października 1979 w Newton, Massachussetts. Cechą szczególną aktora jest wzrost – mierzy on bowiem aż 191 centymetrów. Szerokiej publiczności znany jest on przede wszystkim z roli Jima Halperta, w którą wcielił się w serialu „Biuro”. Na swoim koncie ma wiele nagród, wśród których warto wymienić chociażby dwie statuetki Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych, które otrzymał w 2007 i 2008 roku. Najnowszą nagrodą na jego koncie jest Saturn z 2019 roku. Krasinki otrzymał go za scenariusz do filmu „Ciche miejsce”, którego jest reżyserem, scenarzystą i aktorem. Wybraliśmy pięć naszych zdaniem najlepszych filmów i seriali, w których wystąpił John Krasinski. Czekamy również na wasze sugestie i opinie na temat tego amerykańskiego aktora. 

1. „The Office” (2005-2013)
2. „Jack Ryan” (2018)
3. „Pożyczony narzeczony” (2011)
4. „Ciche miejsce” (2018)
5. „Detroit” (2017)

Szukasz innych produkcji, w których wystąpił wysoki aktor? Sprawdź również filmy „Nobody walks” i „Witamy na Hawajach”.Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO