Ma co świętować

Kristofer Hivju pokonał koronawirusa! Gwiazdor „Gry o tron” pokazał radosne zdjęcie

Epidemia koronawirusa udowodniła już wielokrotnie, że dotyka wszystkich bez wyjątku. Na COVID-19 zachorowało już wiele osobistości ze świata kultury i show-biznesu. Jeszcze niedawno głośno było o tym, że na podstępną tę chorobę zachorowali Tom Hanks i jego żona. Do grona gwiazd, które dopadł wirus, dołączył ostatnio także znany z serialu „Gra o tron” Kristofer Hivju. Norweski aktor o pozytywnym wyniku swojego testu na koronawirusa poinformował fanów 17 marca na Instagramie – dzień po tym, jak zawieszono zdjęcia na planie drugiego sezonu „Wiedźmina”.

youtube.pl

Od dnia 17 marca Kristofer Hivju przebywał na kwarantannie razem z całą swoją rodziną. Po niemal miesiącu przerwy, aktor opublikował na Instagramie radosny post. Hivju umieścił w nim zdjęcie ze spaceru z żoną i poinformował, że oboje pokonali już chorobę:

Cześć! Jesteśmy już całkowicie zdrowi, po tym, jak zakaziłem się – i prawdopodobnie moja żona - koronawirusem. Po kilku tygodniach kwarantanny, nie mamy już żadnych objawów i wreszcie jesteśmy bezpieczni. Na szczęście mieliśmy tylko łagodne objawy COVID-19. Przesyłamy mnóstwo miłości ludziom, których choroba dotknęła bardziej i wszystkim, którzy przez koronawirusa stracili kogoś bliskiego. Dziękujemy za wsparcie i pamiętajcie - bądźcie czujni, trzymajcie dystans, myjcie ręce i przede wszystkim - dbajcie o siebie nawzajem.
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Hi! We are fully recovered and in good health after I was infected by the Cororonavirus, and most likely my wife @grymolvaerhivju After several weeks inn quarantine, and also a couple more indoors after beeing free of all symptoms, we are finally safe and sound. We were lucky to only have mild symptoms of the Covid 19. We send our love and thoughts to all of the people where the virus has hit much harder, and to everyone who has lost their loved ones due to the Cornonavirus. Thank you for all of your support, and please remember to stay vigilant and keep your distance, wash your hands, and most of all ; take care of each other in this strange time. Lots of love from us❤️?? #takecare @panoramaagency

Post udostępniony przez Kristofer Hivju (@khivju)


Zawieszenie prac nad „Wiedźminem”

Kristofer Hivju w drugim sezonie „Wiedźmina” wcieli się w postać Nivellena. Netflix podjął decyzję o zawieszeniu produkcji serialu, żeby zapobiec  ewentualnemu rozprzestrzenianiu się choroby wśród ekipy filmowej. Prace nad drugim sezonem rozpoczęły się w lutym w Wielkiej Brytanii. Jeszcze w sobotę 14 marca trwały zdjęcia na planie serialu, w których brały udział największe gwiazdy produkcji – Henry Cavill, Freya Allan i Anya Chalotra. Początkowo planowano zakończyć zdjęcia w sierpniu 2020 roku, jednak z powodu niepewnej sytuacji spowodowanej pandemią nie wiadomo, czy się to uda. Premiera nowych odcinków drugiego sezonu ma się odbyć w 2012 roku.


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO