„Witaj na świecie, mały aniołku!”

Jenna Dewan urodziła! Pochwaliła się zdjęciem dziecka. Aktorka i Steve Kazee zostali rodzicami

Jenna Dewan jeszcze do niedawna była żoną Channinga Tatuma, którego poznała na planie romantycznego filmu „Step Up: Taniec Zmysłów”. Chociaż przez długi czas uchodzili za jedną z najbardziej dobranych i najgorętszych par show-biznesu, ku rozpaczy swoich fanów w 2018 roku podjęli decyzję o rozstaniu twierdząc, że dzielą ich „różnice nie do pogodzenia”. Zanim to jednak nastąpiło, w 2013 roku urodziła im się córka Everly. Okazuje się, że 6-letnia obecnie dziewczynka właśnie zyskała rodzeństwo.

wikipedia.org

Niedługo po rozstaniu, Channing Tatum zaczął spotykać się z Jessie J. Jenna Dewan nieco dłużej szukała nowej miłości, którą ostatecznie znalazła w osobie Steve’a Kazee. Rozwód pary aktorów został sfinalizowany dopiero w listopadzie 2019 roku. W tym czasie aktorka była już w ciąży ze swoim nowym partnerem.

Nowy rozdział w życiu

44-letni Steve Kazee jest aktorem telewizyjnym i teatralnym. Zaręczył się z Jenną Dewan w lutym tego roku. Jednak już wcześniej we wrześniu para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Jenna Dewan właśnie poinformowała na Instagramie, że 6 marca na świat przyszedł ich syn:

I tak po prostu, nasze serca eksplodowały w całej wieczności i poza nią. Witaj na świecie, mały aniołku!

Dumny tata również postanowił podzielić się swoją radością:

W jednej chwili nasz wszechświat otworzył się szeroko i nic już nie będzie takie samo. Witaj na Ziemi, gwiezdne dziecię.

Szczęśliwi rodzice poinformowali także, że swojemu synowi nadali niecodzienne imię - Callum Michael Rebel. Pod wpisami pary pojawiły się komentarze z gratulacjami od fanów, a także od znajomych gwiazd, takich jak: Lea Michele, Kate Bosworth czy Nikki Reed. My również gratulujemy!

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

And just like that, our hearts exploded into all of eternity and beyond ❤️?❤️ Welcome to the world you little angel! ❤️ Callum Michael Rebel Kazee 3/6/20

Post udostępniony przez Jenna Dewan (@jennadewan)Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO