Udało im się zaznać trochę prywatności?

Książę William zabrał Kate Middleton na sekretną randkę. Wyjawił, gdzie zabrał swoją żonę

Życie księżnej Kate i Williama tylko pozornie może wydawać się usłane różami. W rzeczywistości każdy ich krok jest pilnie śledzony i obserwowane przez media. W takich warunkach ciężko im jest o znalezienie choćby chwili prywatności, a zorganizowanie intymnego wyjścia tylko we dwoje graniczy z cudem. Jednak okazuje się, że para znalazła na to pewien sposób, dzięki któremu udało jej się w ostatnim czasie wymknąć na sekretną randkę. Nie wydałoby się to, gdyby nie poinformował o tym później sam książę William.

wikipedia.org

W zeszłym tygodniu Kate z Williamem gościli w Irlandii.

Sekretny wypad

Podczas wizyty, para wzięła udział w spotkaniu w Galway, gdzie odbył się pokaz chodzenia po linie. Podczas wydarzenia Kate wyznała, że jej córka Charlotte jest miłośniczką gimnastyki:

Charlotte interesuje się gimnastyką, wykonuje gwiazdy na rękach, ćwiczy stanie na rękach. Ta dyscyplina jest dobra dla ich rozwijania umiejętności równowagi i koordynacji.

Do jej rozmowy włączył się William, który poparł zdanie żony na temat tego sportu. Wyjawił także, że w ostatnim czasie był razem z nią na pokazie grupy artystycznej z Kanady, Cirque du Soleil, która najwyraźniej zrobiła na nich ogromne wrażenie:

Elastyczność jest naprawdę dobra dla zdrowia. Niedawno poszliśmy obejrzeć Cirque du Soleil, było niesamowicie.

Okazuje się, że książęca para nie była wcale na prywatnym, ale zwykłym i publicznym pokazie kanadyjskiej grupy. Odbył się on w sali koncertowej Royal Albert Hall, która znajduje się nieopodal londyńskiej rezydencji Williama i Kate. Pomimo ciągłego śledzenia przez reporterów, udało im się niepostrzeżenie wymknąć z domu i spędzić nieco czasu jak reszta „zwykłego” społeczeństwa. Nic dziwnego, że potrzebowali chwili wytchnienia - ostatnie miesiące nie były łatwe dla brytyjskiej rodziny królewskiej, z powodu rezygnacji Meghan i Harry’ego. Rodzina Elżbiety II na skutek tej sytuacji stała się stałym bohaterem pierwszych stron gazet na całym świecie.

Zobacz także: Kate Middleton TĘSKNI za księciem Harrym? Boi się o ich relacje!Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO