Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Nikki Reed - wampirzyca ze Zmierzchu. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci


wikimedia.org

Nikki Reed to amerykańska aktorka, która najbardziej znana jest ze swojej roli w filmie "Zmierzch". Jest jednak jednocześnie modelką i piosenkarką. Jak dobrze ją znacie? 

Wszystko o: Nikki Reed 

Pełne imię i nazwisko: Nicole Houston Reed 
Data i miejsce urodzenia: 17 maja 1988, Los Angeles 
Zawód: aktorka, modelka, piosenkarka 
Partner: Paul McDonald (2011-2015; rozwód), Ian Somerhalder (mąż od 2015 - obecnie)
Dzieci: Bodhi Soleil (2017)
Wzrost: 163 cm 
Waga: ok. 55 kg 
Instagram: @nikkireed

Wczesne życie 

Reed przyszła na świat w Kalifornii, a dokładniej - w Los Angeles. Rodzice aktorki rozwiedli się, kiedy miała dwa lata; wychowywała ją matka. W wieku 14 lat wyprowadziła się z domu matki i rozpoczęła samodzielne życie na terenie Los Angeles. Liceum kończyła kontynuując naukę w domu, ponieważ popularność, jaką zdobyła, nie pozwalała jej na kończenie szkoły w normalnych warunkach. Jest wegetarianką. 


Kariera 

Znajoma jej matki zaproponowała jej współpracę nad scenariuszem, kiedy dowiedziała się, że Nikki jest zainteresowana aktorstwem. Prace "Trzynastki" ukończyły razem w sześć dni. A później zagrała w tym filmie główną role. Wystepowała w produkcji "Życie na fali", a także "Jej pierwszy raz". Największa popularność? Oczywiście rola w filmie "Zmierzch", gdzie wcielała się w postać Rosalie. Reed, wraz z byłym mężem, nagrali nawet piosenkę do filmu - "All I've Ever Needed". 

Życie prywatne 

Od 2011 roku pozostawała żoną Paula McDonalda, piosenkarza. Rozwiedli się jednak w 2015 roku, po prawie roku w separacji. Od 2015 roku jest żoną Iana Somerhaldera. W 2017 roku przyszła na świat ich córka - Bodhi Soleil. 
Nikki Reed - nie tylko wampirzyca. 5 najlepszych rólNikki Reed to aktorka i scenarzystka, która urodziła się 17 maja 1988 roku. Zadebiutowała w Hollywood w wieku 14 lat rolą drugoplanową w filmie "Trzynastka". Zagrała w wielu produkcjach, takich jak "Mini's First Time", a także "Zmierzch", co dało jej ogromną popularność. Oprócz tego, Reed, jest również scenarzystką (pierwszy film, przy jakim pracowała jako scenarzystka, to "Trzynastka"). Zobaczcie, w jakich filmach i serialach grała Nikki Reed. Nikki Reed - najlepsze role 

1. Trzynastka - reż. C. Hardwicke, 2003
2. Saga "Zmierzch": Zaćmienie - reż. D. Slade, 2010
3. Jej pierwszy raz - reż. N. Guthe, 2006
4. Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1 - reż. B. Condon, 2011
5. Śmiertelne zauroczenie - reż. N. DiBella, 2007

Zobaczcie również inne produkcje z Nikki Reed, takie jak "Niedzielny koń" czy "Pionek". Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO