Kim jest?

Nikki Reed - wampirzyca ze Zmierzchu. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

wikimedia.org

Nikki Reed to amerykańska aktorka, która najbardziej znana jest ze swojej roli w filmie "Zmierzch". Jest jednak jednocześnie modelką i piosenkarką. Jak dobrze ją znacie? 

Wszystko o: Nikki Reed 

Pełne imię i nazwisko: Nicole Houston Reed 
Data i miejsce urodzenia: 17 maja 1988, Los Angeles 
Zawód: aktorka, modelka, piosenkarka 
Partner: Paul McDonald (2011-2015; rozwód), Ian Somerhalder (mąż od 2015 - obecnie)
Dzieci: Bodhi Soleil (2017)
Wzrost: 163 cm 
Waga: ok. 55 kg 
Instagram: @nikkireed

Wczesne życie 

Reed przyszła na świat w Kalifornii, a dokładniej - w Los Angeles. Rodzice aktorki rozwiedli się, kiedy miała dwa lata; wychowywała ją matka. W wieku 14 lat wyprowadziła się z domu matki i rozpoczęła samodzielne życie na terenie Los Angeles. Liceum kończyła kontynuując naukę w domu, ponieważ popularność, jaką zdobyła, nie pozwalała jej na kończenie szkoły w normalnych warunkach. Jest wegetarianką. 


Kariera 

Znajoma jej matki zaproponowała jej współpracę nad scenariuszem, kiedy dowiedziała się, że Nikki jest zainteresowana aktorstwem. Prace "Trzynastki" ukończyły razem w sześć dni. A później zagrała w tym filmie główną role. Wystepowała w produkcji "Życie na fali", a także "Jej pierwszy raz". Największa popularność? Oczywiście rola w filmie "Zmierzch", gdzie wcielała się w postać Rosalie. Reed, wraz z byłym mężem, nagrali nawet piosenkę do filmu - "All I've Ever Needed". 

Życie prywatne 

Od 2011 roku pozostawała żoną Paula McDonalda, piosenkarza. Rozwiedli się jednak w 2015 roku, po prawie roku w separacji. Od 2015 roku jest żoną Iana Somerhaldera. W 2017 roku przyszła na świat ich córka - Bodhi Soleil. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO