Kolejny sukces polskich aktorów!

Jack Ryan - Olbrychski i Fidusiewicz w serialu Amazona

Coraz więcej polskich aktorów pojawia się w zagranicznych produkcjach. Obok Izy Miko czy Weroniki Rosati, a nawet Piotra Adamczyka - niebawem (ponownie) stanie Daniel Olbrychski, a także Adam Fidusiewicz. Aktorzy pojawią się w słynnym serialu Amazona - „Jack Ryan”. To, że Olbrychski pojawi się w zagranicznej produkcji nie jest żadną nowością, bowiem na koncie ma np. grę w węgierskich, amerykańskich czy niemieckich produkcjach. Jest to jednak wielki debiut FIdusiewicza. 

Jack Ryan / materiały promocyjne serialu

Jack Ryan - Olbrychski i Fidusiewcz w serialu 

Fidusiewcz najbardziej znany był ze swojej roli w serialu „Na wspólnej”, gdzie 20 lat wcielał się w postać Maxa. Starsi widzowie z pewnością kojarzą go również z „W pustyni i w puszczy”. Teraz będziemy mogli go oglądać u boku Johna Krasinskiego w serialu „Jack Ryan”. Jak się okazuje - oboje wcielą się w tę samą rolę. Mają być bohaterem z przeszłości i teraźniejszości. Jak sobie poradzą? Czas pokaże! Serial realizowany jest dla Amazon Prime Video. Do tej pory w rolę Jacka Ryana wcielało się kilku aktorów m.in. Harrison Ford, Alec Baldwin czy Ben Affleck. John Krasinski jest piątym aktorem, który odgrywa tę rolę. Serial opowiada o analityku CIA i jego szefie, którzy razem ruszają tropem terrorystów, którzy przygotowują się do wielkiego ataku na USA i jego sojuszników.

Nie ogłoszono dokładnej daty premiery 3. sezonu, ale prawdopodobnie będzie to końcówka 2021 roku albo początek roku 2022. 

Szukasz innych nowości z serwisów VOD? Sprawdź filmy Tydzień życia i Ostatnia wycieczka.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO