Pierwsza odsłona produkcji

House of Gucci - pierwszy zwiastun z gwiazdorską obsadą

Same wielkie nazwiska: Lady Gaga, Adam Driver, Salma Hayek, Jared Leto, Al Pacino i wiele, wiele innych, pojawili się właśnie na pierwszym zwiastunie głośnego filmu "House of Gucci". Produkcja, która przygotowana została na podstawie książki "Dom Gucci", napisanej przez Sarę Gay Forden, doczekała się właśnie zwiastunu z iście gwiazdorską obsadą. 

Materiały promocyjne filmu

Pierwszy zwiastun filmu "House of Gucci" 

Film reżyserowany jest przez niesamowitego Ridleya Scotta. Wśród obsady można wyróżnić takie nazwiska jak Adam Driver, Al Pacino, Lady Gaga, Jared Leto, Jack Huston, Reeve Carney czy Jeremy Irons. A to nie koniec! 

Widzowie będą mieli okazję poznać prawdziwą, rodzinną historię imperium, które stoi za włoskim domem mody Gucci. Będzie to bardzo mocny dramat (może nawet trochę kryminał), w którym pojawi się rywalizacja, walka o wpływy, zdrady, miłość. Gdzie pieniądze grają ogromną rolę. A to wszystko doprowadzi do morderstwa. Wszystko, aby odzyskać kontrolę... Akcja filmu toczy się od 1995 roku, aż do zabójstwa Maurizio Gucciego i wszystkiego, co po tym następuje. 

Będzie naprawdę wielkie widowisko. Do zobaczenia w kinach 24 listopada! 


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO