Tak cieszą się aktorzy

Łasuch - platforma Netflix ogłosiła, że powstanie 2. sezon

"Łasuch" to całkiem nowa produkcja Netflixa. Spodobała się na tyle, że platforma postanowiła zamówić 2. sezon, o czym właśnie poinformowali za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Zobaczcie, na specjalnym filmiku, jak bardzo cieszą się aktorzy z informacji, że powstanie 2. sezon produkcji. Co zobaczymy w kolejnej odsłonie? 

Materiały promocyjne serialu

Łasuch - 2. sezon serialu 

Komiksowa apokalipsa w słodkiej oprawie - tak właśnie można podsumować serial "Łasuch". To jeden z najlepszych seriali, jakie stworzył Netflix w tym roku. Serial o chłopcu z jelenimi różkami, który zadebiutował w czerwcu na platformie, podbił serca widzów na całym świecie. Nikogo nie powinno więc dziwić to, że Netflix zdecydował się na kontynuowanie opowieści. 

Na Twitterze Netflix podzielił się nagraniem, w którym odtwórcy głównych ról cieszą się z informacji, jaką otrzymali (dosyć oryginalny pomysł!) od platformy: 

twitter-tweet">

Sweet Tooth is officially coming back for Season 2!! pic.twitter.com/iVQ7QenxoF

— Netflix (@netflix) July 29, 2021

Wiadomo już, że 2. sezon będzie liczył osiem odcinków i ponownie będziemy mogli zobaczyć m.in. Christiana Convery'ego jako Gusa, Nonso Anozie jako Jepperd czy Adeela Akhtara jako Doktora Singha. Showrunnerem nadal będzie Jim Mickle, a do ekipy producentów wykonawczych (tej samej w której mamy m.in. Roberta Downeya Jr) dołączy Oanh Ly. 

Póki co nie wiadomo nic więcej, ale mamy nadzieję, że aktorzy szybko powrócą na plan! Najpewniej zobaczymy 2. sezon serialu w 2022 roku. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO