Kim jest?

Adam Driver - genialny aktor. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci kontakt, telefon, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Materiały promocyjne filmu

Adam Driver to amerykański aktor filmowy i serialowy, który niegdyś był... żołnierzem. Zagrał w takich produkcjach jak "Gwiezdne wojny: Skywalker" oraz "Historia małżeńska". Zobaczcie, jak dobrze go znacie. 

Wszystko o: Adam Driver 

Pełne imię i nazwisko: Adam Douglas Driver 
Data i miejsce urodzenia: 19 listopada 1983, San Diego 
Zawód: aktor 
Żona: Joanne Tucker (żona od 2013 - obecnie)
Dzieci: syn 
Wzrost: ok. 189 cm 
Waga: ok. 89 kg 
Instagram: brak Instagrama

Wczesne życie 

Driver urodził się w San Diego w Kalifornii, ale wychowywał się w Mishawaki w stanie indiana. Jego matka pracuje w kancelarii prawniczej, a ojciec jest pastorem. Kiedy miał 7 lat jego rodzice się rozwiedli. Jego ojczym, również pastor, przyczynił się do wychowania go w duchu religijnym. W szkole często grał w przedstawieniach i śpiewał w chórze. Po wydarzeniach z 11 września 2001 roku wstąpił do Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych. Spędził tam 2 lata i 8 miesięcy. Nie pojechał do Iraku, na wojnę, z powodu wypadku, jakiego doznał podczas jazdy na rowerze górskim. Postanowił więc, że zostanie... aktorem. Studiował aktorstwo w Juilliard School. 


Kariera 

Driver, po ukończeniu szkoły, przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie pracował jako kelner i grywał na Broadwayu i Off-Broadwayu. Kiedy zagrał w serialu HBO "Dziewczyny", jego kariera mocno przyspieszyła. Jego wielką okazją okazały się filmy z serii "Gwiezdne wojny". Na swoim koncie ma również role w filmach "Czarne bractwo. BlacKkKlansman" oraz "Historia małżeńska". 

Życie prywatne 

W 2013 roku poślubił Joanne Tucker, z którą bardzo długo był już z wiązku. Urodził im się syn, ale niewiele o nim wiadomo, bo aktor bardzo chroni swojej prywatności. Aktor prowadzi również organizację non-profit - "Arts in the Armed Forces", która zajmuje się wystawianiem spektakli dla personelu wojskowego. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO