Kiedy będziemy oglądać serial?

Gang Zielonej Rękawiczki. Zwiastun serialu. Kiedy premiera?

W październiku na platformie Netflix pojawi się kolejny polski serial. Tym razem będzie to komedia kryminalna - "Gang Zielonej Rękawiczki". Zobaczcie zwiastun serialu, a także poznajcie wszystkie najważniejsze informacje o produkcji. 

Materiały promocyjne serialu

Gang Zielonej Rękawiczki - zwiastun, obsada, data premiery

Serial "Gang Zielonej Rękawiczki" będzie produkcją ośmioodcinkową. Opowiadać będzie o trzech nieuchwytnych i szlachetnych złodziejkach, które razem tworzą gang nie do pokonania. Zuza, Kinga i Alicja tymczasowo przebywają w cichym domu opieki, aby ukryć się tam po nieudanym napadzie. Podczas kiedy policja jest coraz bliżej, one kontynuują swoje działania, dając drugą młodość podopiecznym ośrodka, którym zarządza bezwzględna i niezwykle przebiegła Marzena. Każda z nich jest inna, ale razem tworzą drużynę nie do pokonania. Nawet najlepiej zgrany duet śledczych może mieć problem z ich schwytaniem... 


W serialu wystąpią Magdalena Kuta, Małgorzata Potocka, Anna Romantowska, Karolina Rzepa, Mirosław Zbrojewicz, Beata Bandurska, Andrzej Grabowski, Olgierd Łukaszewicz, Wojciech Duryasz czy Elżbieta Gaertner, ale można liczyć na znacznie więcej świetnych nazwisk. Autorkami scenariusza są Anna Novak-Zemplińska i Joanna Hartwig Skalska, a reżyserią zajął się Tadeusz Śliwa. 

Premiera serialu już 19 października na platformie Netflix.

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO