Nowy serial Hulu

Welcome to Chippendales. Teaser serialu. O czym będzie produkcja?

"Welcome to Chippendales" to nowa produkcja twórcy serialu "Pam&Tommy". Tym razem Robert Siegel, dla platformy Hulu, stworzył serial "Welcome to Chippendales", który również jest stworzony na kanwie prawdziwej historii, która miała miejsce w latach 80. ubiegłego wieku. Produkcja ma liczyć osiem odcinków, a po zapowiedzi, jaka pojawiła się w Internecie już doskonale widać, że klimat będzie bardzo podobny do poprzedniego serialu twórcy. 

Materiały promocyjne serialu

Welcome to Chippendales - wszystko o serialu 

Serial ma przedstawić historię słynnego imperium męskiego striptizu i niezwykłego założyciela tego miejsca - Somena "Steve'a" Banerjee, Amerykanina pochodzącego z Indii. Ma to być niezwykle szalona, ale również mroczna opowieść kryminalna z "wyjątkową rewią męską, która stała się fenomenem kulturowym". Wszystko zaczęło się sypać w momencie, w którym doszło do tajemniczego morderstwa głównego choreografa - Nicka De Noi. 


W obsadzie serialu można zobaczyć Kumaila Nanjianiego, Murraya Barletta, a także Annaleigh Ashford, Juliette Lewis, Dana Stevensa czy Nicolę Peltz. 

Zobaczcie, jaki klimat będzie towarzyszył temu serialowi

Nie wiadomo na ten moment kiedy produkcja pojawi się w Polsce. Zapewne wydarzy się to na platformie Disney+, ale póki nie będzie ze strony platformy oficjalnego potwierdzenia, można jedynie zgadywać. 

Premiera serialu "Welcome to Chippendales" w USA już 22 listopada. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO