Fotka.com dawniej Fotka.pl - wyjątkowy portal randkowy. Znajdź swoją sympatię w internecie | Pinbook

Fotka.pl co to jest i jak korzystać?

Fotka.pl to jeden z wiodących serwisów internetowych, dających szansę tysiącom użytkowników na poznanie kogoś ciekawego. Zasady działania ma podobne do konkurencji, jednak wyróżnia się on na jej tle rozszerzeniami, które pozwalają nie tylko na parowanie się z innymi użytkownikami, ale również ocenianie ich zdjęć i komentowanie. Na tej podstawie tworzone są rankingi użytkowników. Fotka.pl daje nie tylko możliwość umówienia się na randki, ale również podbudowania swojego ego, poprzez sprawdzenie jak oceniają nas inni przedstawiciele płci pięknej. Zdecydowanie polecamy ten portal tym, którzy lubią być komplementowanymi i ocenianymi. Dodatkowo, ranking użytkowników jest widoczny dla wszystkich zarejestrowanych. Ma to swoje wady i zalety. Dobre jest to, że możemy od razu podejmować próbę umówienia się z najlepszymi partnerami na portalu, a złe, że skupiający się na najwyżej ocenianych osobach pomijają poszukiwanie nowych, nieocenionych jeszcze osób, ograniczając sobie tym samym możliwości na znalezienie kogoś wyjątkowego. Rozglądając się za brylantami, pomijamy nieoszlifowane diamenty, które mogą się okazać największym skarbem. 

 

fotka.com

Korzystanie z serwisu Fotka.pl

Fotka.pl oferuje swoim użytkowniom sposobność dołączenia do grup użytkownikow, które skupiają osoby o podobnych zainteresowaniach np. sportowców, muzyków. Dzięki temu, poszukiwania swoich partnerów do randki możemy zawęzić do najbardziej interesujących nas kategorii użytkowników. Możemy również zagrać z nimi w rozmaite gry online, by urozmaicić sobie czas spędzony na portalu, w oczekiwaniu na np. odpowiedź naszego obiektu westchnień (kolejny dodatek).

 


Wyjątkowe funkcje

Kolejnym rozszerzeniem tego serwisu jest mozliwość czatu zarówno tekstowego jak i video. Naszym zdaniem, jest to największe wyróżnienie wśród podobnych portali. Dzięki niemu, możemy zweryfikować autentyczność zdjęć z profili użytkowników, bez konieczności spotykania się z nimi. To bardzo dobre rozwiązanie, gdyż jak można zaobserowować, techniki robienia zdjęć ukrywających wady, a wręcz upiekszających, są już powszechnie znane i często ich odzwierciedlenie w rzeczywistości nie jest już takie kuszące.

Zainteresował Cię ten artykuł? Porównaj Fotkę.pl z aplikacją Tinder.


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO