Kim jest?

Maciej Musiał - Tomek Boski z "Rodzinki.pl". Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, kariera

AKPA

Maciej Musiał to aktor młodego pokolenia, któremu już udało się odnieść wielki sukces. Zagrał w polskim serialu Netflixa - „1983”, a także w serialu „Wiedźmin”. Jak dalej potoczy się kariera Musiała? Nie wiadomo. Ale lepiej, żebyście już teraz go poznali. Kim jest Maciej Musiał?

Wszystko o: Maciej Musiał

Data i miejsce urodzenia: 11 lutego 1995, Warszawa
Zawód: aktor, producent filmowy, prezenter telewizyjny
Partnerka: brak informacji
Dzieci: brak
Wzrost: 176 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @maciejmusial_official

Młodość

Jego rodzice – Anna i Andrzej – są aktorami. Maciej ukończył XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego w Warszawie. Studiował filozofię na UW, ale przerwał studia po niecałym roku. W 2016 rozpoczął studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Ukończył je w 2019 roku


Kariera aktorska

Pierwszą swoją większą rolę zagrał w „Ojcu Mateuszu”, a także „Hotelu pod żyrafą i nosorożcem”. Jednak prawdziwą popularność przyniosła mu rola Tomka Boskiego w serialu „Rodzinka.pl”. W późniejszych latach można było oglądać go m.in. w „Krew z krwi”, „Czas honoru” czy pierwszym, polskim serialu Netflixa „1983”, w którym zagrał główną rolę.
W 2013 roku wcielił się w rolę Jana Meli w filmie „Mój biegun”.
W 2019 roku trafił na europejską listę „Forbes” 30 Under 30, w kategorii Rozrywka. Zagrał również w produkcji „Wiedźmin” na Netflix.

Pozostałe przedsięwzięcia

Równolegle z występami w serialach i filmach zajmował się prowadzeniem programów telewizyjnych. Najbardziej znanym programem, w którym bierze udział w roli jednego z prowadzących jest „The Voice of Poland”.
Był kapitanem jednej z drużyn w programie „Kocham cię, Polsko!”.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO