Darmowa bramka sms

Bramki SMS i MMS Orange, Play, T-mobile i Plus. Darmowa bramks sms przez internet

Popularne SMSy zawładnęły na pewien czas rynkiem wiadomości tekstowych. Wszystko za sprawą ogromnego i błyskawicznego rozwoju telefonii komórkowej, który mieliśmy okazję oglądać kilkanaście lat temu. Dziś telefon ma niemal każdy – nawet kilkuletnie dzieci bez problemu posługują się smartfonami z dostępem do sieci. Same SMSy straciły na znaczeniu za sprawą internetu – dziś ludzie kontaktują się najczęściej za pośrednictwem portali społecznościowych czy komunikatorów internetowych. Okazuje się jednak, że telefoniczne wiadomości tekstowe i internet mogą żyć w symbiozie – świetnym przykładem na to są bramki SMS. 

Fotografia ilustacyjna

Czym są bramki SMS? Najprościej rzecz ujmując – jest to możliwość wysyłania wiadomości telefonicznych za pośrednictwem internetu. Okazuje się, że z usługi skorzystać można na wiele sposobów. 

Bramki SMS Orange, Play, Plus, T-mobile, Njumobile, Heyah

Skończyły Ci się środki na koncie? Nie chcesz aby odbiorca poznał Twój numer telefonu? Zgubiłeś telefon i nie masz możliwości kontaktu? Bramka SMS umożliwia wysyłanie wiadomości do abonentów niemal każdej sieci komórkowej w Polsce. Niektórzy operatorzy udostępniają takie narzędzie – wówczas możemy podpisać się imieniem lub numerem telefonu, a nasza wiadomość dojdzie do wybranego przez nas adresata. Istnieją też płatne usługi, które za zwykle niewielką opłatą pozwalają nam wysyłać krótkie wiadomości tekstowe na wybrane numery. Jak więc widać, jest co najmniej kilka opcji korzystania z internetowych bramek SMS i mogą one spokojnie zastąpić tradycyjne wysyłanie wiadomości.


Jak korzystać z darmowe bramki SMS?

Korzystanie z bramek SMS w sieci jest bardzo proste. Aby skorzystać z usługi potrzebujesz jedynie numeru, na który chcesz wysłać wiadomość i połączenia z internetem. Interesującą nas usługę najprościej jest znaleźć za pośrednictwem przeglądarki. Panel wiadomości to miejsce, gdzie wpiszesz numer telefonu odbiorcy, treść wiadomości oraz swój podpis, aby adresat wiedział kto się z nim kontaktuje. Kliknij „wyślij”, a po chwili otrzyma on informacje, jakie chcesz mu przekazać. Czasem niezbędne jest wniesienie opłaty aktywacyjnej – wówczas na stronie powinien się znajdować poradnik dotyczący uiszczenia odpowiedniej płatności. 

Sms i mms z internetu

Niektóre internetowe bramki SMS stosują jednak pewne obostrzenia. Najpopularniejszym jest token ograniczający ilość wysyłanych wiadomości. Taka blokada ogranicza możliwość wysyłania nieograniczonej liczby SMS. Z niektórych bramek nie skorzystamy też bez rejestracji – zalogowani użytkownicy mogą jednak wówczas w większości przypadków korzystać z dodatkowych funkcji (np. stworzenia własnej książki adresowej). Często też natrafimy na bramki, które dają możliwość wysyłania wiadomości tylko na numery rozpoczynające się określonymi cyframi lub podlegające określonemu operatorowi – warto więc przygotować się na ewentualne trudności z wysłaniem wiadomości. 

Sprawdź również: Szpieg sms


Komentarze


  • 04 kwietnia 2023
  • kasia

zasdzwon do mnie zgubilam telefon

Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO